Çözüldü Corsair HS60 Pro USB ses kartı algılanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ciovanni

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba. 5-6 gün önce incehesap.com Gaming gecesinden bu kulaklığı sipariş ettim, kulaklık bugün elime ulaştı ve çalışıyor. Ses kalitesi falan güzel.
Ama mikrofonu kullanabilmek için USB ses kartıyla bağladığım zaman bilgisayar USB ses kartını algılamıyor. Kendi sitesinden güncel driver kurdum ama yine fayda etmedi.
(Normal jak olarak bilgisayara bağladığım zaman sıkıntı yok) bilgisi olanlar lütfen yardım etsin.

Çözüm
USB 3.0 portuna taktıysanız 2.0 portuna takmayı dener misiniz?

Ön porta taktıysanız arkaya takmayı deneyin.

Hepsinde denedim ama olmadı. Sadece bir kere arka USB portuna taktığımda okudu ama bu defa da mouse çalışmadı. (Mouse da Corsair marka) sonra Mouse'u düzelttikten sonra tekrar aynı yere taktım ama o da okumadı sonradan.
Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm. Ama bu defa da mikrofon çalışmıyor. Mikrofonu algıladı ama ses veremiyorum karşı tarafa.
USB 3.0 portuna taktıysanız 2.0 portuna takmayı dener misiniz?

Ön porta taktıysanız arkaya takmayı deneyin.

Hepsinde denedim ama olmadı. Sadece bir kere arka USB portuna taktığımda okudu ama bu defa da mouse çalışmadı. (Mouse da Corsair marka) sonra Mouse'u düzelttikten sonra tekrar aynı yere taktım ama o da okumadı sonradan.
Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm. Ama bu defa da mikrofon çalışmıyor. Mikrofonu algıladı ama ses veremiyorum karşı tarafa.

Çözüm

Nasıl çözdünüz olayı

Geri
Yukarı