Corsair HS60 vs HyperX Cloud vs MSI DS502

Sizce?

• Oy verenlerin toplamı
    32

Cayxe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 450 lira gibi bir bütçem var. Oyun ve müzik için kullanmak istiyorum (Genel olarak oyun, oyun olarakta CS GO, Fortnite, 13. Friday gibi oyunlar oynayacağım). Konuyu açmadan önce biraz araştırma yaptım ve MSI DS502, Corsair HS60, Hyperx Cloud 'u buldum. Terletmeyen ve baş ağrıtmayan kulaklık olursa iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler. Bunlardan ayrı olarak kulaklıkta önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
HS60'ın HS50'den tek farkı yanında USB ses kartıyla gelmesi. Sürücü olarak HS50 ile aynı sürücüleri kullanıyor. Cloud Silver'ın sürücüleri ve ses kalitesi HS50'ye göre çok daha iyi. MSI DS502 denemedim, yorum yapamayacağım.

HS60'ın HS50'den tek farkı yanında USB ses kartıyla gelmesi. Sürücü olarak HS50 ile aynı sürücüleri kullanıyor. Cloud Silver'ın sürücüleri ve ses kalitesi HS50'ye göre çok daha iyi. MSI DS502 denemedim, yorum yapamayacağım.
Ama HS60'ta 7.1 var. Cloud silver onlara bakılarak daha mı iyi?

7.1 yok Cloud Silver'daki gibi biri sağ kulakta biri sol kulakta olmak üzere 2 ses kaynağı var yani stereo:) Ucundaki USB ses kartı sayesinde ses 7.1'e simüle ediliyor. Teorik olarak USB ses kartı ile bunu her stereo kulaklığa yapabilirsiniz. Cloud Silver daha iyi bir kulaklık o yüzden daha mantıklı bir seçenek. Gerçek 7.1 kulaklıklar ise çok uçuk sayılardan itibaren başlıyor. Kaliteli sanal 7.1'ler ise yanında gelen USB ses kartının desteklediği teknolojiden dolayı fark oluşturuyor ki ben sanal 7.1'in kaliteli olduğunda pek inanmıyorum.

Stereo nedir? Çoğu yerde gördüm de.
7.1 yok Cloud Silver'daki gibi biri sağ kulakta biri sol kulakta olmak üzere 2 ses kaynağı var yani stereo:) Ucundaki USB ses kartı sayesinde ses 7.1'e simüle ediliyor. Teorik olarak USB ses kartı ile bunu her stereo kulaklığa yapabilirsiniz. Cloud Silver daha iyi bir kulaklık o yüzden daha mantıklı bir seçenek. Gerçek 7.1 kulaklıklar ise çok uçuk sayılardan itibaren başlıyor. Kaliteli sanal 7.1'ler ise yanında gelen USB ses kartının desteklediği teknolojiden dolayı fark oluşturuyor ki ben sanal 7.1'in kaliteli olduğunda pek inanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı