Corsair HS65 alınır mı?

Xergeon

Decapat
Daha fazla  

Fiyatı bayağı uygun fakat sağ kulağı acıtıyor diye yazılar okudum. Kafam büyük diyebilirim ve şu an G332 kullanmaktayım ve sıkıldım. Bulmuşkten iyi bir modele geçeyim diyorum ama kulak acıtma mevzusu doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Fiyatı bayağı uygun fakat sağ kulağı acıtıyor diye yazılar okudum. Kafam büyük diyebilirim ve şu an G332 kullanmaktayım ve sıkıldım. Bulmuşkten iyi bir modele geçeyim diyorum ama kulak acıtma mevzusu doğru mudur?

Evet doğru. @pawEn hocam mesela. Bütçe arttırarak Cloud 2 veya HS80 öneririm.

Bütçe Cloud 2'ye yetiyor hocam üstü kurtarmıyor. G332'den geçmeye değer mi? Ayrıca konforu nasıldır kafam büyük benim rahat eder miyim acaba bilginiz var mıdır?

Konforu güzel de deneyerek almanız daha iyi olur. HS80'e hiç mi artmaz? HS80 çok daha iyi bir kulaklık.

Peki HS80'in farkı nedir hocam Cloud 2'den çok arafta kaldım. Şimdi tekrar düşündüm de aslında HS80'e çıkabilirim.

Her yönden daha iyi bir kulaklık. Mikrofon olarak şu kalitede HS80:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her yönden daha iyi bir kulaklık. Mikrofon olarak şu kalitede HS80:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağolun hocam yardımlar için. Kafayı sıkma olayı bunda var mıdır acaba ben göremedim. Eğer yoksa HS80'i yarın alabilirim.

Geri
Yukarı