Elektronik Corsair HS65 Carbon Surround Siyah Kablolu Gaming Kulaklık 1.689,34 TL

MerakliMahmut

Kilopat
Daha fazla  
1712097055955.png

Güvenilir satıcı olarak gaming.gen.tr var ve oradaki fiyatı 2903 TL. Almak isteyenlere duyurulur :)

Not: Şimdi fark ettim de epey bir Corsair ürünü sinerjide indirimde. Tek tek atmaktan ziyade Corsair severlere duyurulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji dükkanı kapatacak gibi bu gidişle. Son zamanlar yaptığı indirimleri büyük firmalar aklından bile geçiremiyor.

Eki Görüntüle 2157713

Güvenilir satıcı olarak gaming.gen.tr var ve oradaki fiyatı 2903 TL. Almak isteyenlere duyurulur :)

Not: Şimdi fark ettim de epey bir Corsair ürünü sinerjide indirimde. Tek tek atmaktan ziyade Corsair severlere duyurulur.
Corsair Void Elite RGB 7.1 nin fiyatlarına bakıyordum bu indirimler şaka gibi gerçekten bu kulaklığı almaya değer mi yeni bir konu açsam Corsair bir şeyler toparlasak bari. :D Ram olur M2 SSD olur eksikleri kapatabiliriz.

Eki Görüntüle 2157713

Not: Şimdi fark ettim de epey bir Corsair ürünü Sinerji'de indirimde. Tek tek atmaktan ziyade Corsair severlere duyurulur.

Güzel indirim. İtopya üzerinde sona ermişti. Sinerji üzerinde yeniden indirime girmiş demek. Alınır.

Bu kulaklık müzik dinlerken iyi performans vermez mi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı