Corsair HS65 iç plastiği sağ kulağı acıtıyor

• Konuyu başlatan pawEn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 419
Bütçe
1700-1900 (esneyebilir)
Sorunum bu. Ne yapmalıyım? Yakın zamanda HS65 aldım İtopya'dan. Kendimce çözüm olarak dağılmayan bir pamuk koydum ama her taktığımda onun yerini ayarlamak uğraşmak falan eziyet gibi. Başka öneriniz var mı? Eğer yoksa ne yapabilirim iade falan. @Kaan Diktaş @SadeceYiğit @Error @SF24

Acıtan yer:
1711149617798.png

Bir tek sağ kulağımın dış kıkırdağı acıyor. Dediğim gibi pamuk yaptım acımıyor ama böyle de çok portatif olmuyor. Bütçem de tam belli değil ama 1700-1900 arası diyebiliriz, tekrar konuşmam lazım bütçeyi arttırmak için eğer bu hiç acıtmaz diyeceğiniz bir kulaklık varsa.

@SadeceYiğit Yazıyorda bir çekiliş için profilinizde. Ondan sordum.

Son düzenleme:
İade edip Cloud 2 al o zaman hocam.

Hocam tam da sınav haftası, gidip deneyebileceğim bir yer var ama, zaman bulabilirmiyim bilmiyorum. İade süresi ne zamandan itibaren sayılıyor. Teslim aldığım günden beri mi?

Hocam tam da sınav haftası, gidip deneyebileceğim bir yer var ama, zaman bulabilir miyim bilmiyorum. İade süresi ne zamandan itibaren sayılıyor. Teslim aldığım günden beri mi?

İlk 14 gün ürün de ve kutu içeriğinde bir eksik yoksa iade alırlar büyük ihtimal. Cloud 2 öyle bir sorun yaşayacağını sanmam. Şu an da indirimde zaten Cloud 2.

Hocam tam da sınav haftası, gidip deneyebileceğim bir yer var ama, zaman bulabilirmiyim bilmiyorum. İade süresi ne zamandan itibaren sayılıyor. Teslim aldığım günden beri mi?
Merhabalar, HS65 güzel bir kulaklık olsa da Corsair kulaklıkları (Virtuoso vb.) nedense rahatsız. Cloud II öneririm ben de.

Cloud 2 dene bir olmadı iade yapıştırırsın ona da. :D
Ah şu sınav haftası ah, gerginlik tavan olduğu için en küçük problem bulduğumda hemen biz sana demedik mi bilmemne. Neyse konu dağılmasın. Haftaya cuma okul çıkışı gitmeye çalışacağım.

Hocam çoğu kulaklıkta ince zaten, belki HS65'te biraz çıkıntı vs. var olabilir. Cloud II ve III kullandım, öyle bir sorun göremedim.
Yok hocam çıkıntı. Düz platform gibi ama kulağım değiyor benim.

@Kaan Diktaş Teşhir ürünü yoksa ne yapayım? Kutu açtırmazlar dimi...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı