Corsair HS65 iç plastiği sağ kulağı acıtıyor

• Konuyu başlatan pawEn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 418
Bütçe
1700-1900 (esneyebilir)
Ah şu sınav haftası ah, gerginlik tavan olduğu için en küçük problem bulduğumda hemen biz sana demedik mi bilmemne. Neyse konu dağılmasın. Haftaya cuma okul çıkışı gitmeye çalışacağım.

Yok hocam çıkıntı. Düz platform gibi ama kulağım değiyor benim.

@Kaan Diktaş Teşhir ürünü yoksa ne yapayım? Kutu açtırmazlar değil mi?..

Sanmam. İlk 14 gün kolaylıkla iade sağlıyorlar ya bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası.

AOC GH300 gibi kalın padli kulaklıklara bakman lazım.
Muhtemelen H2002P vs mantıklı olur.

AOC GH300 gibi kalın padli kulaklıklara bakman lazım.
Muhtemelen H2002P vs mantıklı olur.
Ped değil ya kulağım direkt o çizdiğim yere değiyor ve acıyor. Frisby Hx6 da mesela orası biraz daha kalındı ama yinede acıyordu.

Eğer Cloud 2'de de aynı şey olur derseniz HS65'i pamuk koyarak kullanmaya devam edeceğim. Sizce HS65'i 1 hafta sonra aynı devam ederse iade edip Amazondan Cloud 2 alınabilir mi? Cloud 2 indirimi de 3 gün sonra bitiyormuş...

Medimarktta var şuan 2070 lira falan. İadeyi nasıl yapacağım? Hs65 için.

@SadeceYiğit

Son düzenleme:
Ped değil ya kulağım direkt o çizdiğim yere değiyor ve acıyor. Frisby Hx6 da mesela orası biraz daha kalındı ama yinede acıyordu.

Eğer Cloud 2'de de aynı şey olur derseniz HS65'i pamuk koyarak kullanmaya devam edeceğim. Sizce HS65'i 1 hafta sonra aynı devam ederse iade edip Amazondan Cloud 2 alınabilir mi? Cloud 2 indirimi de 3 gün sonra bitiyormuş...

Medimarktta var şuan 2070 lira falan. İadeyi nasıl yapacağım? Hs65 için.

@SadeceYiğit
Benim de değiyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Muhtemelen gözlük taktığım için olabilir.

Benim de değiyor ama o kadar rahatsız etmiyor. Muhtemelen gözlük taktığım için olabilir.
Bende gözlüklüyüm. 8 yıldır. Uygun zamanımda yok iade etmek için çok uzun bir süreç mi bu iade süreci?

@SF24 @SadeceYiğit Diyelim ben 1 hafta sonra iade ettim HS65'i.
1711196036093.png

Bu stoklar gerçek midir? 2070TL'nin üstüne çıkar mı fiyatı?

Geri
Yukarı