Corsair HS70 Nasıl?

Konu biraz hort ama selamlar hocam. Ben de renewed Corsair woid pro ya da sizin gibi hs70 almak istiyorum. Ancak kargo+vergiler eklendiğinde hs60 bile 380TL ye geliyor. Ben mi yanlış ürüne bakıyorum acaba?:) Öneriniz var mı bununla alakalı?

Satın alımın üzerinden 3 Ay'dan fazla zaman geçti ve amazon vergileri ve kargolama bedelleri değişti. Bununla ilgili şu anda pahalı olabilir. Zaman zaman tekrardan bakmanızı öneriyorum.

@Gwiazdka Hayırlı olsun. Memnun musunuz peki? Ben de şu sıralar almayı düşünüyorum. Ses bas kalitesi ve 7.1 özellikleri nasıl? Genel olarak bir bilgi verirseniz çok sevinirim.

Buradan bütün herkesin tecrübesini inceleyebilirsiniz :D

Dosltar selam. Bu konuya uzun zamandır bakmadım. Ürünü çok uzun zaman önce aldım ve elime geçti, tek kelimeyle muazzam. Önceki kullandığım işte james eşek gamepower falan hikayeymiş :). Müzik dinlerken aşırı zevk alıyorum kablosuz olması cabası. Kesinlikle öneririm. Sadece tek bir sıkıntı programını yüklediğimde sesler boğuklaşıyor ne yapsam düzeltemedim. Dolayısıyla programı kaldırdım ve windowsun kendi 7.1 i ile kullanıyorum. Mousem da Corsair olduğu için tuşlarını ve renklerini ayarlayamıyorum o yüzden canım sıkkın ama yapacak bir şey yok ben gayet mumnunm :)

Dosltar selam. Bu konuya uzun zamandır bakmadım. Ürünü çok uzun zaman önce aldım ve elime geçti, tek kelimeyle muazzam. Önceki kullandığım işte james eşek gamepower falan hikayeymiş :). Müzik dinlerken aşırı zevk alıyorum kablosuz olması cabası. Kesinlikle öneririm. Sadece tek bir sıkıntı programını yüklediğimde sesler boğuklaşıyor ne yapsam düzeltemedim. Dolayısıyla programı kaldırdım ve windowsun kendi 7.1 i ile kullanıyorum. Mousem da Corsair olduğu için tuşlarını ve renklerini ayarlayamıyorum o yüzden canım sıkkın ama yapacak bir şey yok ben gayet mumnunm :)
Hocam önceki kullandığınız kulaklıkların modelini söyler misiniz merak ettim de 😅 Ben de HS70 den önce o markalara bakıyordum çünkü. İlk gaming kulaklık HS70 ile başlamak çok ilginç ve güzel oldu 😂

Evet dostlar, Amazon'dan 300 TL'ye Amazon garantili yenilenmiş Corsair HS70 aldım 306 TL'ye geldi. 2-3 hafta önce 180 TL'ye Dark Core RGB almıştım yine yenilenmiş olarak ve sıkıntısız gayet iyi.

Corsair HS70 306 TL için iyi bir kulaklık mıdır? Biraz bekleyip Void Pro mu alsaydım? Ne düşünüyorsunuz?
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yurt dışı amazondan mı aldınız. Gümrük vergisi ödediniz mi?

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yurt dışı amazondan mı aldınız. Gümrük vergisi ödediniz mi?
Amazon'dan 306 TL'ye aldım gümrük vergisi ödemedim.
Hocam önceki kullandığınız kulaklıkların modelini söyler misiniz merak ettim de 😅 Ben de HS70 den önce o markalara bakıyordum çünkü. İlk gaming kulaklık HS70 ile başlamak çok ilginç ve güzel oldu 😂
Hocam Gamepower luna, JD 712, Snopy Rampage sn r7 kullanmıştım zamanında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı