Corsair HS70 nasıl?

Skynell

Hectopat
İyi günler İtopya'da 23 Nisan indirimiyle 600TL'ye inmiş almak istiyorum babamı zorlayarak.
Yarın akşam bitiyor indirimi 600TL benim için büyük bir mebla daha arttıramam fiyatı ve kablosuz istiyorum ondan dolayı farklı bir kulaklık önermeyin rica ediyorum.
İnceleme videolarını izledim ama bir karara varamadım ben bu kulaklığı alirsam daha uzun bir süre kulaklık problemi yasamak istemiyorum.
Şu an sadece PS4'um var ama ilerleyen zamanlarda bilgisayar alıp onda da kullanacağım önerir misiniz oyun müzik günlük kullanim için vs yardimlariniz için ve programını kullanamam bir problem yaratır mı çünkü 3 ay gibi bir süre bilgisayarım yok şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de sipariş vermeyi düşünüyordum bayağı heveslenmiştim fakat eksi kulaklıklarımda yaşadığım o dip ses, kalitesiz mikrofon sorunlarını tekrar yaşamak istemedim.

Ben de sipariş vermeyi düşünüyordum bayağı heveslenmiştim fakat eksi kulaklıklarımda yaşadığım o dip ses, kalitesiz mikrofon sorunlarını tekrar yaşamak istemedim.
Bende yaşamak istemem tabi ki ama dipsrs hiç ses yok iken duyuluyormus o zaman zaten kulaklığı boynumda tutarım oyun oynamadigimda veya müzik dinlemedigimde mikrofon gercekten robotlasmis olarak veriyor sesi ama artık ayrı bir mikrofon ile cozebilecegimi düşündüm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı