Corsair HS70 Nasıl?

Birkan Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar, Amazon'dan 300 TL'ye Amazon garantili yenilenmiş Corsair HS70 aldım 306 TL'ye geldi. 2-3 hafta önce 180 TL'ye Dark Core RGB almıştım yine yenilenmiş olarak ve sıkıntısız gayet iyi.

Corsair HS70 306 TL için iyi bir kulaklık mıdır? Biraz bekleyip Void Pro mu alsaydım? Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Void Pro çok iyi bir kulaklık değil. 300 TL'ye HS70 sahibi olabilmek gayet iyi. Gönül rahatlığıyla kullan, farklı model de düşünme. Yoksa hiç aklından çıkmaz. Elindeki her zaman en iyisidir gözüyle bakacaksın gittiği yere kadar.

Void Pro çok iyi bir kulaklık değil. 300 TL'ye HS70 sahibi olabilmek gayet iyi. Gönül rahatlığıyla kullan, farklı model de düşünme. Yoksa hiç aklından çıkmaz. Elindeki her zaman en iyisidir gözüyle bakacaksın gittiği yere kadar.
Güzel söylediniz. Bende aynı şekilde alım yaptım ucuz diye midir nedir acaba onu mu alsam bunu mu alsam çok aklıma geliyor. Bir an önce umarım gelir de keyifle kullanırız..

Evet dostlar, Amazon'dan 300 TL'ye Amazon garantili yenilenmiş Corsair HS70 aldım 306 TL'ye geldi. 2-3 hafta önce 180 TL'ye Dark Core RGB almıştım yine yenilenmiş olarak ve sıkıntısız gayet iyi.

Corsair HS70 306 TL için iyi bir kulaklık mıdır? Biraz bekleyip Void Pro mu alsaydım? Ne düşünüyorsunuz?
Size de hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanalım..

Dostlarım çok sağ olun içimi rahatlattınız :). Benim canımı sıkan tek şey Corsair void pro wireless kulaklığın 410 TL olmasıydı. Arada 100 TL fark var sonradan canımı sıkar mı diye korktum ama sanırsam Void pro ile hemen hemen aynı kulaklık HS70.

Amazondan bende HS70 renewed modelini almıştım, yaklaşık olarak 45 gündür kullanıyorum. İzlenimlerime buradan bakıp daha tatmin edici bilgilendirme bulabilirsin.

Void pro ile HS70 arasında internette kıyaslamalar mevcut. HS70, void pro modeline göre F/P ürünüdür. İkisinin tasarımları da farklı. Ses kalitesi bakımından HS70, mikrofon kalitesi bakımında Void Pro :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı