Elektronik Corsair HS75 XB 1424 TL

Golden.Nyks

Decapat
Bu fiyata kablosuzu geçtim hatta kablolu kaliteli kulaklık bile bulmak zorken bu ürünün fiyatı aşırı iyi, son 2 senenin en düşük fiyatı. Ürünün Xbox için olduğunu ve yanlış bilmiyorsam bilgisayarda da çalışabilmesi için aparat gerektiğini belirtmek gerekiyor.
(Ürün kablosuz)

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu varken Corsair gibi kulaklıklara bu paraları vermek mantıklı değil.

Bu kulaklığı almak yerine Madame Coco'dan 4 tane el havlusu alabilirsin şimdi ne alaka diyorsun değil mi? İşte senin mesajın da bu kadar alakasız. Adam 1400 TL'lik kablosuz kulaklık atmış sen 394TL'lik kablolu bir kulaklık atıyorsun.

Bu varken Corsair gibi kulaklıklara bu paraları vermek mantıklı değil.
Hahaha alaka seviyesi.
Konu sahibinin attığı Xbox konsollarında kullanılabilen Wireless headset. :D

Hahaha alaka seviyesi.
Konu sahibinin attığı Xbox konsollarında kullanılabilen Wireless headset. :D
Bu kulaklığı almak yerine madame Coco'dan 4 tane el havlusu alabilirsin şimdi ne alaka diyorsun değil mi? İşte senin mesajın da bu kadar alakasız. Adam 1400 TL'lik kablosuz kulaklık atmış sen 394TL'lik kablolu bir kulaklık atıyorsun.

Komik çocuklar adamın attığı ürünün ses kalitesi benim attığım ürünün ses kalitesinin yanına yaklaşamaz. Paranızı çöpe atmayın diye atıyorum. Sonuçta 3.5 mm giriş var Xbox'ta. Tak kulaklığı oyna. Ha çok mikrofon lazımsa onu da öneririz siz yeter ki isteyin. 2000 TL bandına kadar tonlarca kaliteli kulaklık var gerek kulak içi gerek normal.

Bluetooth önereyim diyecektim fakat cihazda Bluetooth desteği yokmuş. Bu bile almamak için gerekli bir sebep ama neyse. Bluetooth kulaklık kullanabilmek için cihazı telefona telefonunda Bluetooth kulaklığa bağlamak gerekliymiş bu sefer de anlamı kalmaz gecikmeden oynayamazsınız.

Aygıtın 3.5mm girişine takılan Bluetooth alıcısı gibi bir şey var fakat kullananlar pek memnun değil gibi. Mikrofon gerekmezse Bluetooth kulaklığı televizyona bağlarsınız olur biter.

Geri
Yukarı