Corsair HS80 dış mekanda kullanılır mı?

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Corsair HS80 kulaklığım var. Yürüyüş yapmayı seviyorum fakat yürüyüşte müzik dinlemeden olmuyor tabii. Kulak içi kulaklıklar bir süre sonra kulağımı acıtmaya başlıyor. AirPods Pro kullanıyorum ama 20 dakikadan sonra sağ kulağımda inanılmaz ağrı yapıyor. HS80'i taktıktan 10 dakika sonra kulağımda olduğunu bile unutuyorum. Sorum şu: malum önümüz kış, yağmur yağış vesaire bizi bekliyor. Bu kulaklığı dışarıda kullansam zarar görür mü? İnternete baktım bir şey bulamadım. Yani sonuçta kulaklık masadayken de üstüne su dökülebilir bunun için önlem almışlardır belki diye düşünüyorum. Yani yağmurlu havada kullansam kulaklığa elveda der miyim, sorum bu şekilde. Yürüyüşlerim yaklaşık 2 saat kadar sürüyor.

Herhangi bir IP sertifikasi yok. IPX4 sertifikali kulakliklari bile yogun yagislarda kullanmayi onermiyorlar ki bu kulaklikla hic onermem. Her seyden once pedler islanirsa omurleri epey azalir. Bence sizin durumunuzda AirPods Pro'yu elden cikarip AirPods 3. nesil almak daha mantikli olur. Yine silikon degistirmeyi deneyebilirsiniz.

Herhangi bir IP sertifikasi yok. IPX4 sertifikali kulakliklari bile yogun yagislarda kullanmayi onermiyorlar ki bu kulaklikla hiç onermem. Her seyden once pedler islanirsa omurleri epey azalir.

Anladım hocam teşekkür ederim. Pedleri zaten daha önce bir kere değiştirdim eski pedler ile kullanırdım ama kulaklığın kendisine zarar gelirse sıkıntı. Dışarıda kullanma düşüncesinden uzaklaşıp başka kulaklık bakayım o zaman ben 😂. Tekrardan teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı