Elektronik Corsair HS80 Max Wireless 6.299TL

Bu fiyatlara çıkmaya gerke var mı? Artics 7+,Razer Barracuda X varken veya Artics 9 bunlar da iyi diye gördüm, duydum.
Razer Barracuda X bu kulaklıklarla aynı segmentte değil. Arctis'lere gelecek olursak onların fiyat bandında da düz HS80 var. Özellikle mikrofon tarafında çok daha iyi Arctis kulaklıklardan.

Wireless olmasını saymazsak geri kalan özellikleri ve ses kalitesi bakımından Steelseries Arctis Nova Pro kablolu ve bu kapışsa hangisi alır bilginiz var mı?

Kulaklık pedlerinden ve kulaklığın yapısından dolayı aşırı rahat olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen kaliteli en rahat kulaklık olabilir keşke deneyebilsem.

Wireless olmasını saymazsak geri kalan özellikleri ve ses kalitesi bakımından SteelSeries Arctis Nova Pro kablolu ve bu kapışsa hangisi alır bilginiz var mı?

Kablosuz olduğu için ses konusunda geride kalacaktır çünkü kablosuzun maalesef ki sınırı var ve belli bir kaliteyi aşamaz güncel teklonojiyle. Mesela Nova Pro kablosuz, Nova Pro'dan daha kalitesiz ses veriyor.

Kulaklık pedlerinden ve kulaklığın yapısından dolayı aşırı rahat olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen kaliteli en rahat kulaklık olabilir keşke deneyebilsem.

Kablosuz olduğu için ses konusunda geride kalacaktır çünkü kablosuzun maalesef ki sınırı var ve belli bir kaliteyi aşamaz güncel teklonojiyle. Mesela Nova Pro kablosuz, Nova Pro'dan daha kalitesiz ses veriyor.

Teşekkürler bilgi için. Oyun dışında gündelik müzik dinleme vs. konusunda da Pro kablolu daha iyi olacaktır o zaman.

Evet ama kablosuz kulaklıklar genel rahatlık olarak çok iyi. Kablodan kurtulmak yani.

Biliyorum G930 ve G933 kullandım. Şu anda Arctis 1 kullanıyorum artık ömrü doldu. Elimde Arctis Nova Pro kablolu var açılmamış ama satıp kablosuzla mı değiştirsem diye ikilemde kaldım tekrar kablosuza geçmek istediğim için.

Geri
Yukarı