Corsair HS80 Max Wireless bağlanmıyor

mustaphamond

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Corsair HS80 Max aldım lakin Wireless USB'sini takınca sürekli kırmızı ışık yanıyor ve sadece Bluetooth ile bağlanabiliyorum sebebi nedir sizce?

Arkadaşlar bugün Corsair HS80 Max aldım lakin Wireless USB'sini takınca sürekli kırmızı ışık yanıyor ve sadece Bluetooth ile bağlanabiliyorum sebebi nedir sizce?
İlk kez bağlamaya çalışıyorsan USB şarj kablosunuda takicaksin, ondan sonra Corsair iCue yazılımından Pair diyiceksin. 6000 TL'ye aldıysan ne mutlu sana ama normal fiyatı 7600'u asla hakketmiyor.Ayrıca MFB buttonu Bluetooth modunda açık bırakmışta olabilirsin, benimki biran bağlanmayı bıraktı Dongle 'a.hayal kırıklığına uğradım

Son düzenleme:
Evet hocam 6000TL'ye aldım. Şu anlık mutluyum açıkçası. Online öğretmenlik yaptığım için mikrofonu iyi bir kulaklık lazımdı ama bağlantı problemi yaşadım işte dediklerinizi yapacağım. Dönüş sağlayacağım sağ olun<3

Evet hocam 6000TL'ye aldım. Şu anlık mutluyum açıkçası. Online öğretmenlik yaptığım için mikrofonu iyi bir kulaklık lazımdı ama bağlantı problemi yaşadım işte dediklerinizi yapacağım. Dönüş sağlayacağım sağ olun<3
Güzel kulaklık ne kadar müzik konusunda stüdyo kulaklıklarina yaklasamasa bile oyunda işimi fazlasıyla görüyor (zaten tüm gaming kulaklar müzik konusunda stüdyo kulaklıklarına göre geri kalıyor) Miki falan hoş, bende Miki güzel ve uzun şarj süresi olan wireless kulaklık aradığım için aldım. Eğer dediğim çözüm yöntemi olmuyorsa iCue sil yeniden yükle , bu baglanamama Corsair'in saçma bir bugu, kulaklık veya dongleda sorun yok sadece aptal bir bug.

Hocam sildim yükledim gene olmadı tavsiyeniz var mı?

Anladım hocam tamamdır sağolun <3
Dediğim gibi internette bir kaç çözümu var çoğu kişide işe yaradı ama benimkinde yaramadı ayrıca bu sorun genellikle USB dongle'a başta bağlanıp sonra biran oluşan bir sorun sizin hiç baglamamaniz garip olmuş ben kendiminkisini
gönderdim cevap bekliyorum, bazı kullanıcılar aşırı memnunken bazılarıda böyle sorunlarla karsilasabiliyor benim gibi şansız kesim.

Yeni konular

Geri
Yukarı