Elektronik Corsair HS80 USB 7.1 Surround beyaz kulaklık 1999 TL

Bir gece bakmadım ilk defa onda da beyaz rengi 2000 TL'ye düşmüş yetişemedik ya.

Evet beyazı düşmüştü bitmiş maalesef.

Merhaba kesinlikle 2K TL'ye alınacak en iyi kulaklık diyebilirim 2000 TL kulaklık isteyenler ya da almayı düşünenler düşünmeden gönül rahatlığıyla alabilir. Aynı bütçede BlackShark v2X mevcut fakat HS80 daha iyi bir ürün kesinlikle. Alanlara hayırlı olsun şimdiden iyi günler iyi sosyaller.🫡

Ürünün web stoku bitmiş ama tüm İtopya şubelerinde ürün mevcut. 2K TL'ye bir tek BlackShark v2X var HS80 daha iyi bir kulaklık diye düşünüyorum.

Kulaklık şık' malzeme kalitesi de fena değil fakat Surround çok derinden geliyor. Boş bir oda da olduğunuzu düşünün sesi dinliyorsunuz ama nereden geldiği belli değil. Empedans değeri 32ohm olup'SNR değeri 116 nasıl oluyor onu bende anlamadım. Ses kartı dedikleri USB 7.1 aygıtını kullanmayıp sizin gerçek bir ses kartınız var ise onunla daha berrak daha temiz ses elde edebilirsiniz.

Demek bir iki tane eklediler, aninda bitti. Keske erken gorseydim ah ya. Tekrar gelir mi sizce?

Web stokuna tekrar gelir mi bilemiyorum fakat tüm İtopya şubelerinde stokta var ürün hocam.

Kulaklık şık' malzeme kalitesi de fena değil fakat Surround çok derinden geliyor. Boş bir oda da olduğunuzu düşünün sesi dinliyorsunuz ama nereden geldiği belli değil. Empedans değeri 32ohm olup'SNR değeri 116 nasıl oluyor onu bende anlamadım. Ses kartı dedikleri USB 7.1 aygıtını kullanmayıp sizin gerçek bir ses kartınız var ise onunla daha berrak daha temiz ses elde edebilirsiniz.

2000TL'ye başka bir alternatif yok tek alternatif BlackShark v2X oda bunun rakibi değil hocam HS80 ezer geçer bu kulaklığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı