Elektronik Corsair HS80 USB 7.1 Surround beyaz kulaklık 1999 TL

2 hafta önce 3200'e aldığım kulaklık. Şuan bedava fiyatta. Almayı düşünen varsa bir daha asla bu kalitede bir kulaklığı bu fiyata bulamaz. Bir an bile düşünmesine gerek yok.

Ayrıca ek bilgi; Cloud 2 alıp 1 ay boyunca kullanıp beğenmedim ve ondan HS 80'e geçtim, aşırı memnunum şuan.

2 hafta önce 3200'e aldığım kulaklık. Şu an bedava fiyatta. Almayı düşünen varsa bir daha asla bu kalitede bir kulaklığı bu fiyata bulamaz. Bir an bile düşünmesine gerek yok.

Ayrıca ek bilgi; Cloud 2 alıp 1 ay boyunca kullanıp beğenmedim ve ondan HS 80'e geçtim, aşırı memnunum şu an.

Hocam ses kartı olsa direk alacağımda ne yapsam bilemedim ya.

O değil de şu kârlara bakın. Bu adam aynı ürünü 2000e de koysa kar ediyor. 3600e de. Kimse ürününü zarara satışa koymaz.
Bence 2000 lira ile kâr etmediler. Ürün, Jahrein'in Kick'e geçişine özel olarak tek gecelik böyle bir indirimle sunuldu. Bence tam alış fiyatından belli bir stokla verdiler. Çünkü ürünün global satış fiyatı 100 dolar.

Bence 2000 lira ile kâr etmediler. Ürün, Jahrein'in Kick'e geçişine özel olarak tek gecelik böyle bir indirimle sunuldu. Bence tam alış fiyatından belli bir stokla verdiler. Çünkü ürünün global satış fiyatı 100 dolar.
Globalde indirime girdiğinde bile 75 dolar oluyor en dip. KDV ve dolar kurunu da baz alirsak en ucuz 2500 TL olur.

Geri
Yukarı