Corsair HS80 USB RGB ışık sabit yanıyor

DJ Sir MC

Decapat
Daha fazla  
Bugün Corsair HS80 USB kulaklık aldım bilgisayara iCUE yazılımını da yükledim ama "lighting effect" bölümünde RGB ışık seçimini yapıyorum hiç değişmiyor sadece kırmızı sabit renk yanıyor. Mesela belleklerim de Corsair ama belleklerin rengini değiştirebiliyorum. iCUE sürümü 5.7.106 kendi sitesinden indirmiştim. Bilen varsa tarif edebilir mi? Lighting effect kısmında hepsini denedim ama olmadı.

Sorun giderilmiştir. iCUE Firmware güncellemesini yapınca düzeldi ışıkları.

Edit : Bilgisayarı her açtığımda kulaklığın RGB ışıkları tekrar sabit kırmızı renk oluyor. Ayarlarını bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Edit : Kusura bakmayın sorunu bu sefer kökten bulmuş bulunmaktayım. Razer Synapse engelliyormuş. Konuyu çözüldü olarak kapatabilir misiniz.

Son düzenleme:
@Kaan.3535 Mesela eski kulaklığım Asus Cerberus V1 her iki kulaklıkta 50mm sürücülere sahip ama Corsair basları aşırı şiddetli ve temiz vuruyor seste en ufak bozulma yok Asus biraz hafif kalıyor.. Mikrofonu da çok iyi

Son düzenleme:
Bugün Corsair HS80 USB kulaklık aldım bilgisayara iCUE yazılımını da yükledim ama "lighting effect" bölümünde RGB ışık seçimini yapıyorum hiç değişmiyor sadece kırmızı sabit renk yanıyor. Mesela belleklerim de Corsair ama belleklerin rengini değiştirebiliyorum. iCUE sürümü 5.7.106 kendi sitesinden indirmiştim. Bilen varsa tarif edebilir mi? Lighting effect kısmında hepsini denedim ama olmadı.

Sorun giderilmiştir. iCUE Firmware güncellemesini yapınca düzeldi ışıkları.

Edit: Bilgisayarı her açtığımda kulaklığın RGB ışıkları tekrar sabit kırmızı renk oluyor. Ayarlarını bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Edit: Kusura bakmayın sorunu bu sefer kökten bulmuş bulunmaktayım. Razer Synapse engelliyormuş. Konuyu çözüldü olarak kapatabilir misiniz?

Ben de bu kulaklığı kullanıyorum driver üzerinden bir renk seçtiğimde bilgisayarı kapatıp açınca tekrar default rengine dönüyor sürekli Drive açık kullanmak istemiyorum sorunu nasıl çözdünüz?

@DJ Sir MC 2300 TL'ye alınır mı? Hocam sizce?

Hap bir cevap istiyorsan kesinlikle alınır. Daha öncesinde Rampage Drop Plus ve Corsair RGB Elite ürünleri deneme fırsatı buldum kendi bütçelerinde onlarda fena ürünler değildi ama bir eksi yanları mutlaka vardı mikrofon vs. Ancak bu üründe eksi bir yan şu an aklıma gelmiyor yaklaşık 1 hafta 10 gündür kullanıyorum bunu da belirteyim mikrofon çok başarılı ses kalitesi ben Dolby kullanıyorum gayet kaliteli bunun dışında 2 3 saat kullanımdan sonra 5 10 dakika kulağı dinlendirmek gerekiyor haliyle. Son olarak kulaklık ile doğrudan alakası olmayan bir şey var o da kablolu olması ancak bunun kulaklık ile bir alakası yok imkan varsa Wireless modelini alın bunun dışında dediğim gibi 10 numara bir kulaklık premium hissini alıyorsunuz yine bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ürünü İtopya'dan aldım.

Hap bir cevap istiyorsan kesinlikle alınır. Daha öncesinde Rampage Drop Plus ve Corsair RGB Elite ürünleri deneme fırsatı buldum kendi bütçelerinde onlarda fena ürünler değildi ama bir eksi yanları mutlaka vardı mikrofon vs. Ancak bu üründe eksi bir yan şu an aklıma gelmiyor yaklaşık 1 hafta 10 gündür kullanıyorum bunu da belirteyim mikrofon çok başarılı ses kalitesi ben Dolby kullanıyorum gayet kaliteli bunun dışında 2 3 saat kullanımdan sonra 5 10 dakika kulağı dinlendirmek gerekiyor haliyle. Son olarak kulaklık ile doğrudan alakası olmayan bir şey var o da kablolu olması ancak bunun kulaklık ile bir alakası yok imkan varsa Wireless modelini alın bunun dışında dediğim gibi 10 numara bir kulaklık premium hissini alıyorsunuz yine bir sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ürünü İtopya'dan aldım.
Teşekkür ederim, Cloud II ile arasında kalmıştım. Çok yararlı oldu cümleleriniz.

Geri
Yukarı