Çözüldü Corsair HS80 uygulamasını yükleyince cızırtı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

barly

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce İtopya'dan Corsair HS80 Wireless aldım. Önceki kulaklığımda Corsair Void Pro RGB'ydi o'nda da uygulamayı yüklediğimde cızırtı geliyordu. Bu kulaklıkta da aynısı mevcut. Bunu nasıl çözebilirim? Var mı bilen veya çözen? Orijin yardımlaral iCUE uygulamasını yüklediğimde cızırtı geliyor kulaklıktan uygulamayı kullanmakta güzel olur diye düşünüyorum. Sizce uygulama gereksiz mi veya bu sorunu nasıl çözerim? Sorun çözümünde yardımcı olursanız sevinirim. Çözüm bilmiyorsanızda bu sorunu açabileceğim bir yer var mı? Corsair destek tarzında. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar eğer bu sorunu yaşayan varsa ben bütün ses sürücülerini kaldırıp kulaklığı PC'den çıkarıp ICUE'yi kurup ICUE'yi kurduktan sonra kulaklığı takarak çözdüm fakat böyle yapınca bazı ayarlar en önemlisi ekolayzer ayarları yapılmıyor, bazıları yapabiliyor. Bir şansınızı deneyin bu şekilde bende cızırtı çözüldü ama ayar yapamadım. Sonrasında Dolby Access uygulamasından HS80'in Dolby avantajını kullanarak Windows mağazadan Dolby Access indirip ayarları oradan yaptım gayet memnunum kulaklık ayarlarını oradan halledip mikrofon/ışık/şarj ayarlarını da ICUE'den halledebilirsiniz arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı