Corsair Hydro H100i V2 vs Cooler Master MasterLiquid ML240L vs Cooler Master Seidon

dexter1100

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi üçünden hangisini tercih etmeliyim fiyat olarak küsuratları var orası önemli değil, performans açısından hangisi iyi?

İşlemci: i7 8700k

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi üçünden hangisini tercih etmeliyim fiyat olarak küsuratları var orası önemli değil, performans açısından hangisi iyi?

İşlemci: i7 8700k

Hocam selam internette gezinirken sizin bu konunuza denk geldimde sizden bilgilenmek istiyorum. Bende i7 8700k kullanıyorum fakat tek fanlı hava sogutma yetmiyor oyunlarda maks değer coreler 84-86 görüyor. Sıvı soğutma düşünüyorum corsair hydro h100i almayı planladım. Siz şuan i7 8700k ya hangi sıvı sogutmayı satın aldınız ve değerleri rica etsem yazabilir misiniz ?

ML240L ile Corsair h110i arasında kaldım h110i nin hava akışı daha fazla ve fanları ml240l den 2 şer cm daha büyük çapa sahip. Testlere bakıyorum 75 derece gösteriyor oyunlarda. Kararsız kaldım doğrusu corsair daha yatkın duruyor şimdilik ama biraz daha araştırmam gerek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı