Corsair Hydro H100I Platinum vs Cooler Master Masterliquid ML240R

Code25

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Diplomalı İşsiz
Merhaba, Ryzen 5 3600X kullanıyorum, Core performance Boost olayından sıkıldığım için stok fanın yetersiz geldiğini düşünüyorum. Desteğinize ihtiyacım var. Core performance Boost olayındaki fanların ani yükselmesi sıcaklık değerlerinin sürekli değişmesinden dolayı sıvı soğutmaya doğru gidiyorum. Desteğiniz ve yorumlarınıza göre ürünü alacağım. Hem sessizlik hem de soğutma da hangisi daha başarılı?

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Stok soğutucu var. CPB kapalı. Açınca hem ısı dalgalanması hem de çok gürültü oluyor. Sıvı soğutmaya ben de yöneldim, ama dediğiniz gibi. Radyatör sesi çok oluyor diyorlar. Bilmediğim de bir ürün hiç deneyimledim daha önce.

Aynı şeyi ben de yaşıyorum. Stok soğutucu var. CPB kapalı. Açınca hem ısı dalgalanması hem de çok gürültü oluyor. Sıvı soğutmaya ben de yöneldim, ama dediğiniz gibi. Radyatör sesi çok oluyor diyorlar. Bilmediğim de bir ürün hiç deneyimledim daha önce.

Vallahi Cooler Master'ı alıp denemeyi düşünüyorum fiyat olarak da 200 TL fark var Corsair ile, sorunum gıderse devam ederim, yoksa iade edip bir de Corsair'i deneyebilirim.

İade alacaklarını sanmıyorum. Termal macun sürülmüş, kullanılmış ürüne, sırf memnun kalmadım diye. Bir sorunu olduğunu beyan etmeniz gerekebilir.

İade alacaklarını sanmıyorum. Termal macun sürülmüş, kullanılmış ürüne, sırf memnun kalmadım diye. Bir sorunu olduğunu beyan etmeniz gerekebilir.

Fanlarda sorun olmazsa zaten iade etmem, olursada seve seve alacaklar. İnternet üzerinden alıyorum, mağazadan değil.

Fanlarda sorun olmazsa zaten iade etmem, olursada seve seve alacaklar. İnternet üzerinden alıyorum, mağazadan değil.
Farketmez, internet üzerinden aldığınızda, ben bu ürünü fiziksel olarak görmeden aldım o yüzden iade ediyorum diyebiliyorsunuz. İnternetten alıp, termal macun sürdüğünüz bir ürünü iade etmeniz zor olabilir. Bir kusur yokken özellikle. Sesi çok deseniz bu sefer test yaparlar, firmanın verdiği db aralığında çıkarsa yine kabul etmezler. Nasılsa iade ederim diye bir maceraya girmeyin bence, emin olup alın.
İnternetten alıp, kutuyu açıp kullanmadan iade etseniz tamam da. Bilemedim vallahi.

Fark etmez, internet üzerinden aldığınızda, ben bu ürünü fiziksel olarak görmeden aldım o yüzden iade ediyorum diyebiliyorsunuz. İnternetten alıp, termal macun sürdüğünüz bir ürünü iade etmeniz zor olabilir. Bir küsur yokken özellikle. Sesi çok deseniz bu sefer test yaparlar, firmanın verdiği DB aralığında çıkarsa yine kabul etmezler. Nasılsa iade ederim diye bir maceraya girmeyin bence, emin olup alın.
İnternetten alıp, kutuyu açıp kullanmadan iade etseniz tamam da. Bilemedim vallahi.

İyi de iade için götürdüğümde kalkıpta desibel testi yapacak halleri yok bence. İade etmek için zaten almayacağım ama fanlarda cızırtı sesi, pompa sesi vs sıkıntıları varsa mecbur alacaklardır.

Geri
Yukarı