Corsair Hydro H110i v2 ile uyumlu kasa önerisi

Bukrek5353

Hectopat
Arkadaşlar bu alacağım sıvı soğutmayı baya uygun fiyata buldum ikinci el neredeyse yarı fiyatına diyebilirim size. Buna uygun kasa arıyorum ama pek bilgim yok hangisiyle uyumludur. Sıvı soğutma baya büyük hacimli olduğundan dolayı her kasaya uymuyor. Kasa önerilerinizi bekliyorum bütçem max 500. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
satan arkadaş hiç kullanmamış neredeyse garantisi herşeyi var kasasına uymadığı için satıyormuş.Bilgisayar topladım ben ikinci elden herşey neredeyse ikinci el ve sıfırlar baya ucuza geldi bana
Sıvı soğutma H100i V2 mi yoksa H110i mi? Çünkü Corsair'ın başlıkta belirttiğin modelde bir soğutucusu yok, yarı fiyata dediğin ikinci el ilanın güvenilirliğinden emin misiniz?
H110i ımış sıvı soğutma yanlış yazmışım kusura bakmayın

Bu kasanın üst tarafında tek slotluk fan yeri var ben çift slotlu sıvı soğutma alıcam yani çift fanlı bi sıkıntı çıkarmaz dimi ?
Üstü değil de ön tarafı 280 mm sıvı soğutmayı destekliyor.

Phanteks P400 kasa da düşünebilirsiniz. Kasanın ön tarafı 360 mm radyatöre kadar destekliyor.

bu dediğiniz kasaları nerde bulup alabilirim güvenilir bildiğiniz yerler var mı ? türkiyede pek satan yer yok galiba?
öneriniz var mıdır ?
bu kasanın önü destekliyor mu ?
Dark Spartan RGB USB 3.0 Fan Kontrolcülü mATX/ATX Mid Tower Kasa
Bu arada bende çengelköyde oturuyorum :=

Üstü değil de ön tarafı 280 mm sıvı soğutmayı destekliyor.

Phanteks P400 kasa da düşünebilirsiniz. Kasanın ön tarafı 360 mm radyatöre kadar destekliyor.

bu dediğiniz kasaları nerde bulup alabilirim güvenilir bildiğiniz yerler var mı ? türkiyede pek satan yer yok galiba?
öneriniz var mıdır ?
bu kasanın önü destekliyor mu ?
Dark Spartan RGB USB 3.0 Fan Kontrolcülü mATX/ATX Mid Tower Kasa
Bu arada bende çengelköyde oturuyorum :=
Dark hakkında pek yorum yapamayacağım. Phanteks ve NZXT kasalar QP Bilişimde var, güvenilirdir.

Site üzerinden de sipariş verebilirsin. Sitelerin iletişim kısmından telefon ve adres bilgilerine bakıp yerine gider oradan da alabilirsin diye düşünüyorum. Belki böylelikle yakından inceleme fırsatın olur. Kafandaki sorularıda sorabilme imkanı olur.

PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK Eclipse P400S (PH-EC416PSTG_BK) RGB Şerit LED Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Siyah Kasa - inventus

Corsair Carbide Series Clear 400C Compact Beyaz USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Sharkoon TG5 RGB USB 3.0 Fan Kontrolcülü ATX Mid Tower Kasa

Aerocool Quartz RGB 3 Adet RGB Led Fanlı ve Güçlendirilmiş Camlı USB 3.0 Siyah ATX Oyuncu Kasası

--

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı