H110i ile NZXT h700 Uyumu

İyiden kasıt ne istediğinize bağlı ben OC yapmam stok değerlerde kullanırım derseniz iyi bir macun sizi üzmez fakat ben 4.7 4.8 GHZ gibi değerlere çıkmak için alıyorum bu işlemciyi derseniz benim önerdiğim macun ile 5 dereceye kadar daha az sıcaklık almanız mümkün 5 derece deyip geçmemek lazım işlemci 70i görecekse 65 gibi bir değerde kalacak demektir. Şöyle anlatayım size H115i Pro nun üzerinde gelen macun ile bütün çekirdekler 4.8 GHZ de 67-70 derece arası bir sıcaklık değeri alırken maksimumda macun değişikliği yaptıktan sonra 4.8 GHZ de 60-62 5.0 GHZ de 68-72 arası değerleri gördüm baktığınızda 10 dereceye kadar etki yaratmış. Keşke kasa almadan önce tavsiye isteseydiniz aynı fiyat biriminde Cooler Master H500P Mesh bulunabilirdi şuan kullanmaktayım ön panel mesh ve 200MM 2 fanla geldiği için çok sessiz ve hava akışı konusunda NZXTden daha iyi malzeme kalitesi de full çelik.
Sizle daha rahat konusabileceğimiz bir platform var mı? Yardımınıza ihtiyacım olabilir. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı