Corsair iCUE 465X Dikey Ekran Kartı Sorunu

Diocracy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Başlıkta belirttiğim kasayı aldım. Ekran kartım daha gelmedi. Dikey takmak istiyorum fakat ekran kartı pek sığacak gibi durmuyor. Gigabyte Aorus RTX 2070 Super 3 adet RGB fanlı modeli olan ekran kartı aldım. Daha önce bu büyüklükte bir ekran kartını bu kasaya dikey olarak takan bir kullanıcı var mı? Varsa sığıyor mu veya sığmıyor ise takmayı başarabildi mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasada bu şikayet var hocam. Aparatınızı da kasaya göre almanız gerekiyormuş. Tam yerine oturtamıyormuşsunuz. Birkaç video izledikten sonra bende aparat almaktan vazgeçtim. Ucuz bir şey olsa denenebilir fakat aldıktan sonra işe yaramazsa sinirlenebiliyorsunuz.

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim kasayı aldım. Ekran kartım daha gelmedi. Dikey takmak istiyorum fakat ekran kartı pek sığacak gibi durmuyor. Gigabyte Aorus RTX 2070 Super 3 adet RGB fanlı modeli olan ekran kartı aldım. Daha önce bu büyüklükte bir ekran kartını bu kasaya dikey olarak takan bir kullanıcı var mı? Varsa sığıyor mu veya sığmıyor ise takmayı başarabildi mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Biraz hortlatacağım ama, acaba ekran kartınızı dikey taktınız mı? Aynı kasa ve ekran kartına sahip olacağım yakında. Dikey takmak istiyorum o yüzden hortlattım hatam varsa affola.

Biraz hortlatacağım ama, acaba ekran kartınızı dikey taktınız mı? Aynı kasa ve ekran kartına sahip olacağım yakında. Dikey takmak istiyorum o yüzden hortlattım hatam varsa affola.
Evet taktım. Aynı sistemi toplayacaksanız kasayı daha geniş ve daha büyük almanızı öneririm. Eğer kben kasanın yan camını kapatmam diyorsanız zar zor sığdırabilirsiniz fakatr bu sefer de ekran kartını kasaya montelediğiniz vidaların daha uzun boylusunu almanız gerekiyor. Anlayacağınız Aorus rtx 2070i bu kasaya dikey takmak tam bir yılan hikayesi.

Evet taktım. Aynı sistemi toplayacaksanız kasayı daha geniş ve daha büyük almanızı öneririm. Eğer kben kasanın yan camını kapatmam diyorsanız zar zor sığdırabilirsiniz fakatr bu sefer de ekran kartını kasaya montelediğiniz vidaların daha uzun boylusunu almanız gerekiyor. Anlayacağınız Aorus RTX 2070I bu kasaya dikey takmak tam bir yılan hikayesi.

Benim için Aorus RTX 2060 Super ekran kartının iCUE 465X'de o mükemmel görüntüsünü görmek önemli. Bir şekilde aşırı önemli bir sorun oluşturmuyorsa takacağım. Acaba sizin RTX 2070'i 465X'e takmanızı sağlayan riser kablosu hani marka modeldi? Ve şu an Aorus kartı o kasada sorunsuz olarak dikey bir şekilde kullanabiliyor musunuz?

Benim için Aorus RTX 2060 Super ekran kartının iCUE 465X'de o mükemmel görüntüsünü görmek önemli. Bir şekilde aşırı önemli bir sorun oluşturmuyorsa takacağım. Acaba sizin RTX 2070'i 465X'e takmanızı sağlayan riser kablosu hani marka modeldi? Ve şu an Aorus kartı o kasada sorunsuz olarak dikey bir şekilde kullanabiliyor musunuz?
Ben Thermaltake in kablısunu aldım. Malesef güvenli olmadığını düşündüğüm için geri eski haline getirdim. Cidden sığdıramazsınız. Hala almadıysanız başka bir kasa bakın derim. Hem hevesiniz kırılıyor hem de kasadan soğuyorsunuz. Hiç gerek yok böyle uğraştıran işlere.

Geri
Yukarı