Corsair iCUE 465X Kasa nasıldır?

@Unprocurabl3 marka fanlığı yapmaya gerek yok.

465X modelinin dik ekran kartı desteği olması lazım şu kablo ile dik takılabilir:

Orada yazdıgım 1 paragraf yazıdan marka fanı oldugumu nasıl cıkardın? Yazdıgım yazı gayet net. rev 200 fiyat olarak ucuz degıl. Malzeme kalıtesi, Fan kalitesi ve marka desteği göz önünde bulundurulunca 300 tl farkı ben verırım.
Orada yazdıgım 1 paragraf yazıdan marka fanı oldugumu nasıl cıkardın? Yazdıgım yazı gayet net. rev 200 fiyat olarak ucuz degıl. Malzeme kalıtesi, Fan kalitesi ve marka desteği göz önünde bulundurulunca 300 tl farkı ben verırım. Ek olarak her kasa önerisinin altına sharkoon rev 200'ü öneren kişi bana fanboy diyor. Enteresan...

Son düzenleme:
@Unprocurabl3 85$ ve 139$ olan kasaları karşılaşıyorsun senin için Sharkoon ile Rampage gibi markalar bir olduğu için laf anlatmak zor.

Sharkoon Rev 200 modelinin yanında gelen fanların tanesi 15$ zaten birde hiç ucuz bir kasa değil.

Aralarında 300 tl fark var. ben de dıyorum kı aralarında 300 tl farka şu şu sebeplerden dolayı değer. Sen gelmıs fanboy yorumu yapıyorsun. Bir markanın bır urununu sevmıs olabılırsın. Sharkoon da bir marka ve girdiğim tum kasa tavsiyelerinn altına bu urunu tavsiye etmısısn. Bunu göz önünde bulundurursak burada fanboy olan ben degıl sensın. Ek olarak bu ürünü tvsiye etmem senın neden bu kadar zoruna gıttı anlamıs degılım. Sharkoon kotu bır marka ve ya urunlerı kalıtesı demıyorum. Ikısı arasında tgercıhım su sebeplerden dolayı budur dıyorum. Enteresan adamlarsınız ya. Insanları fanboy olarak niteleyip fanboylugun kralını yapanlar sızlersınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı