Corsair iCUE 465X kasa alınır mı?

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Hava akışı güzel RGB desek yeterince var temperli camı var, güzel bir dizayna sahip fakat 1000 lira 1000 lira. Sizce bu kasaya verilir mi? Bence verilir. Kasa eksiksiz. Kullanan arkadaşlarımız yorum yapabilir mi ya da tanıdığından da örnek verebilir.

Hava akışı güzel RGB desek yeterince var temperli camı var, güzel bir dizayna sahip fakat 1000 lira 1000 lira. Sizce bu kasaya verilir mi? Bence verilir. Kasa eksiksiz. Kullanan arkadaşlarımız yorum yapabilir mi ya da tanıdığından da örnek verebilir.

Bence rahat verilir. Hayalimde ki kasa diyebilirim. 465X almayi planliyordum ama maddi imkanlardan dolayi alamamistim.

Sonunda banım kalktı ve geldim (3 gündür banlıydım), 465X dar ve bazı eksikleri var aslında sadece 465X için geçerli bi sorun değil, bakarsanız Corsair’ın giriş-orta seviye kasalarının çoğu dar (kendim Spec Delta RGB kullanıyorum dar), bu fiyata alınabilecek en iyi kasa XPG Battlecruiser’dır, ben kendim ilk fırsatta XPG alacağım, hava akışı olarak 465X’ten geri kalır yanı yok, yanında gelen fanlar gayet şık, 4 tarafı temperli cam ve oldukça geniş, E-ATX anakart desteği bile var.

Kasaya sahibim, RAM'lere göre üst panele sıvı soğutma takılamıyor, hava akışı çok iyi değil. Bu fiyatlarda daha geniş ve iyi soğutmalı kasalar bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı