Corsair iCUE 5000X RGB kasa toplama

73083

Hectopat
Beyaz kasa topluyorum arkadaşlar, konuya çok hakim değilim bu yüzden size sormak istedim. Şu an kasa, sıvı soğutma ve 4 fan dışında tüm parçaları aldım.

Alacağım kasa Corsair iCUE 5000X RGB beyaz renk. Kasaya 10 adet fan takılabiliyor ancak kasa ile gelen Corsair Hub'da 6 fan bağlama noktası var.
Sıvı soğutma için iCUE H150I Elite Capellix white bekliyorum ve onunla birlikte iCUE Commander Core geliyor, yani sıvı soğutma ile birlikte 12 tane bağlantı noktam oluyor fanlar için.

10 fanı Corsair yazılımdan kontrol etmem için ayrıca almam gereken bir kablo, parça herhangi bir şey varsa söylerseniz sevinirim.

Anakart olarak da Gigabyte B550 Vision D sipariş ettim Amazon Germany den ek olarak.

Beyaz kasa topluyorum arkadaşlar, konuya çok hakim değilim bu yüzden size sormak istedim. Şu an kasa, sıvı soğutma ve 4 fan dışında tüm parçaları aldım.

Alacağım kasa Corsair iCUE 5000X RGB beyaz renk. Kasaya 10 adet fan takılabiliyor ancak kasa ile gelen Corsair Hub'da 6 fan bağlama noktası var.
Sıvı soğutma için iCUE H150I Elite capellix white bekliyorum ve onunla birlikte iCUE commander Core geliyor, yani sıvı soğutma ile birlikte 12 tane bağlantı noktam oluyor fanlar için.

10 fanı Corsair yazılımdan kontrol etmem için ayrıca almam gereken bir kablo, parça herhangi bir şey varsa söylerseniz sevinirim.

Anakart olarak da Gigabyte B550 vision D sipariş ettim Amazon germanyden ek olarak.

Hayır ek olarak almanız gereken bir parça yok sadece kontrolcülerin parçalarını bağlayın yeter.

Geri
Yukarı