Corsair iCUE H100i Elite Capellix LGA1700 vidaları yok

TouchMyFlow

Hectopat
Sıvı soğutucuyu montajlarken fark ettim ki LGA1700 için gerekli vidalar kutudan çıkmadı. YouTube'dan videolara baktığım kadarıyla yorumlarda çok fazla bu sorunu yaşayan gördüm. Bazılarında çıkmış bazılarında çıkmamış. 115X/1200 yazan vidaların ortadaki çizgi harici bir farkını göremedim fakat kullanmakta istemiyorum. Bu vidaları nasıl ve en hızlı nereden temin edebilirim? :(

Dosya Ekleri

• 32F5EF84-6489-4B8F-9D2A-39AF82E45884.png
    32F5EF84-6489-4B8F-9D2A-39AF82E45884.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Gün içinde benim H150i Elite Capellix kutusuna bakayım Ryzen sistem var nasıl olsa, eğer içinden çıkarsa yollarım sana.

Yeni modellerde çıkıyordur umarım. Eğer yollama imkanınız varsa gerçekten çok sevinirim. Kafaya yememek elde değil şu bilgisayar konusunda asla yüzüm gülmedi.

Son düzenleme:
Yeni modellerde çıkıyordur umarım. Eğer yollama imkanınız varsa gerçekten çok sevinirim. Kafaya yememek elde değil şu bilgisayar konusunda asla yüzüm gülmedi.

Birkaç gün oldu Sinerji üzerinden satın aldım.

H150i modelinden bahsediyordum. Malesef 360mm'lik sürümünü hiçbir yere bulamadım. Sizin işlemci modeliniz nedir? 13900k için düşünüyordum.

Hocam selamlar aynı modeli satın almayı düşündüm fakat hiçbir yerde stok bulamadım. Acaba siz nereden ve ne zaman satın aldınız?
Hepsiburada'da Bypazar adlı satıcıdan almıştım 1 ay falan oldu, kendisi sağ olsun stok bulmuştu benim için şu an piyasada maalesef yok.

Farklı soğutuculara yönelebilirsiniz. H150i'yi beklemek zorunda değilsiniz. Ama başka bir ürün düşünceniz yoksa aşağıya bırakayım.

Bu modele bakmıştım ben yoktu aldığımda sadece H170 420mm olanı vardı oda kasaya sığmıyordu.

Hatta gittik ekstradan bunu almıştık fiyat olarak iyi bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı