Corsair iCUE H100i Elite mi NZXT Kraken Z53 mi?

NZXT ürünleri Premium ürünlerdir asetek son nesil pompa kullanmaktadır diğer markalar gibi yok elit yok V1 v2 V3 isimleri yoktur ömür boyu kullanabilirsiniz arazı yapmaz gözünüz kapalı sayın alabilirsiniz hayırlı olsun.

Hocam biraz gec cevap verdiniz ama sorun yok sistemimi dizdim coktan aydir kullanıyorum H100i Capellix white aldim fiyatindan dolayi.

Hocam biraz gec cevap verdiniz ama sorun yok sistemimi dizdim coktan aydir kullanıyorum H100i Capellix white aldim fiyatindan dolayi.

Hayırlı olsun sevgili hocam. Corsair kötü bir markadır demiyorum ama NZXT Kraken X ve Z serisi radyatörlerin asetek son nesil pompa kullandıkları için fiyatı bir tık daha pahalı. Tekrar güle güle kullanın :)

Hayırlı olsun sevgili hocam. Corsair kötü bir markadır demiyorum ama NZXT Kraken X ve Z serisi radyatörlerin asetek son nesil pompa kullandıkları için fiyatı bir tık daha pahalı. Tekrar güle güle kullanın :)

Cok teşekkür ederim hocam Allah her isteyene nasip etsin, evet biliyorum bende diger parca kalitesini dusurup almak istemedigim icin Corsair tercih ettim.

Geri
Yukarı