Corsair K55 255,05 TL

Bu paraya mekanik yok mu?
Mekanik veya membran olması kişisel bir tercih bence. Pata pata pata daktilo gibi ses çıkartan blue switch klavye alacağıma sessiz ve rahat olan membranı alırdım şahsen. Ek olarak bu bütçedeki mekanikler de çok süper olmayabiliyorlar.

K55 PRO RGB XT keşke bu fiyatlara inse. Yüzde 100 RGB.

Mekanik veya membran olması kişisel bir tercih bence. Pata pata pata daktilo gibi ses çıkartan blue switch klavye alacağıma sessiz ve rahat olan membranı alırdım şahsen. Ek olarak bu bütçedeki mekanikler de çok süper olmayabiliyorlar.

Sorma şu takır tukur traktör gibi klavyelerin nesini severler anlamadım gitti:D Kişisel tercih tabii ama bana göre değil kesinlikle kafa şişiriyor.

Önemli olan ses değil his. Membrane klavyede tuşa bastığımı hissetmiyorum. Hissiz boş klavye gibi geliyor. Blue switch klavye de tuşa basınca yağ gibi akıyor. Ayrıca membranede takılma gibi problemlerde oluyor.

Önemli olan ses değil his. Membrane klavyede tuşa bastığımı hissetmiyorum. Hissiz boş klavye gibi geliyor. Blue Switch klavye de tuşa basınca yağ gibi akıyor. Ayrıca membranede takılma gibi problemlerde oluyor.

Türk milleti olarak 10 yıl membran kullandım takılma sorunu yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı