Corsair K55 Pro XT tuş takılıyor ve resetlenmiyor

Klavyeyi isterlerse kargo-gümrük işleri ile hiç uğraşamam hocam. Muhtemelen de isteyeceklerdir.
Belki onlar karşılar konuşun ona göre karar verin. Karar sizin hocam zaten. İtopya ters bir şey yaparsa klavyeyi geri istersiniz Corsair ile görüşürsünüz.

@Famronty Hocam sonuç ne?

Son düzenleme:
Belki onlar karşılar konuşun ona göre karar verin. Karar sizin hocam zaten. İtopya ters bir şey yaparsa klavyeyi geri istersiniz Corsair ile görüşürsünüz.

@Famronty Hocam sonuç ne?
Konuştuğum arkadaş Avrupa deposuna gitmesi gerektiğini söyledi. Bende iletişimi kestim. Muhtemelen Bayram'dan sonra İtopya'ya göndereceğim.

Konuştuğum arkadaş Avrupa deposuna gitmesi gerektiğini söyledi. Bende iletişimi kestim. Muhtemelen Bayram'dan sonra İtopya'ya göndereceğim.
Niye saldınız ki bir anda? Belki de yenisini veya daha iyisini göndereceklerdi. Kargo ücreti istiyorlar mıydı? İtopyaya gitse bile 15 günden erken geleceğini sanmıyorum.

Niye saldınız ki bir anda? Belki de yenisini veya daha iyisini göndereceklerdi. Kargo ücreti istiyorlar mıydı? İtopyaya gitse bile 15 günden erken geleceğini sanmıyorum.
Hocam internetten sürecin nasıl işlediğine baktım ve çok yorucu. Hem göndermesi hem de gelmesi uzun uğraş gerektiriyor. O kadar uğraşmak istemiyorum. Birde gümrük ile uğraş dur. Evrak işleri falan çok uzayacak. Şuradan bakabilirsiniz ne kadar uzun sürdüğüne. Muhtemelen İtopya da Corsair'e gönderecek. Ben uğraşacağıma onlar uğraşsın.

Hocam internetten sürecin nasıl işlediğine baktım ve çok yorucu. Hem göndermesi hem de gelmesi uzun uğraş gerektiriyor. O kadar uğraşmak istemiyorum. Birde gümrük ile uğraş dur. Evrak işleri falan çok uzayacak. Şuradan bakabilirsiniz ne kadar uzun sürdüğüne. Muhtemelen İtopya da Corsair'e gönderecek. Ben uğraşacağıma onlar uğraşsın.

Siz bilirsiniz hocam. Hayırlısı olsun.

@Famronty Selam dostum klavye konusu ne oldu? En son abin aramıştı İtopya bana gönderecekti ama hiç iletişime geçmediniz sanırsam hallettiniz İtopya işini.

Son düzenleme:
Siz bilirsiniz hocam. Hayırlısı olsun.

@Famronty Selam dostum klavye konusu ne oldu? En son abin aramıştı İtopya bana gönderecekti ama hiç iletişime geçmediniz sanırsam hallettiniz İtopya işini.
İtopya'dan ses çıkmayınca ben aradım ve daha servis için kaydının oluşturulduğunu söylediler. Süre olarak 20 iş günü dendi. Şuan için bir gelişme yok yani.

Tamamdır hocam. Bende hallettiniz sandım. Belki sahibindenden ilanı falan gösterirseniz sorun yaratmazlardı.
O konuda tüketici kanunlarına uyuyorlar aslında. Şuan resmi olarak sahibi biz değiliz. Yani herhangi bir kanıt göstersek de farketmez ama şuan için veya sonrası için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben kutunun içine telefon numarası ve adresimi yazdım. Çok düşük bir ihtimal sizinle iletişime geçerler.

O konuda tüketici kanunlarına uyuyorlar aslında. Şuan resmi olarak sahibi biz değiliz. Yani herhangi bir kanıt göstersek de farketmez ama şuan için veya sonrası için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben kutunun için telefon numarası ve adresimi yazdım. Çok düşük bir ihtimal sizinle iletişime geçerler.
Tamamdır hocam fark etmez. Bana gönderseler bile aynı gün size gönderirim merak etmeyin :)

Tamamdır hocam fark etmez. Bana gönderseler bile aynı gün size gönderirim merak etmeyin :)
O konuda şüphem yok ama İtopya işi biraz uzatacak gibi. Ben 26 Nisan'da kargoya teslim ettim ve 27 Nisan'da ellerine geçmiş. 5 Mayıs gibi aradığımda daha yeni servis kaydı oluşturuluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı