Corsair K55 RGB Pro alınır mı?

Bütçe
1200
Hocam tuş silinme gibi bir durum var mıdır?
Ve renkleri hareketliydi değil mi?
Son olarak alınır mı diyeyim :D
@Famronty
Tuş silinme olup olmadığını bilmiyorum. Forumda bir arkadaş silinmiyor demişti. Renkleri Pro Xt sürümünde daha iyi. Tuşa göre renk ataması falan yapılıyordu ama bu sürümü de iyi.

Bence bu fiyata en iyi membrane klavyelerden.

@GoktugT Bir süre kullandım XT modelini. Güzel klavye ama bu kadar para verilip membran alınması saçma geliyor kullanan birisi olarak. Şuan da red swith K835 kullanıyorum ve çok daha rahat. Güzel klavye kendisi ama dediğim gibi. XT modelinde her tuşa renk atayabiliyorsunuz driver üzerinden. Normal de ise 3 bölge aydınlatma var. XT kadar geniş değil ama idare eder gibi düşünüyorum.

@Famronty hocama da ben sattım zaten.

Buyrun bu da incelemesi. XT ile tek farkları XT'de her tuşa özel aydınlatma yapabiliyoruz. Onun dışında aynı klavye.

Benimki değişim ürünü hocam. Pro Xt kullanıyordum ve bozulunca İtopya'ya gönderdim. Onlar da bir alt modelini gönderdiler.
Alt model göndermek?ho
@GoktugT Bir süre kullandım XT modelini. Güzel klavye ama bu kadar para verilip membran alınması saçma geliyor kullanan birisi olarak. Şuan da red swith K835 kullanıyorum ve çok daha rahat. Güzel klavye kendisi ama dediğim gibi. XT modelinde her tuşa renk atayabiliyorsunuz driver üzerinden. Normal de ise 3 bölge aydınlatma var. XT kadar geniş değil ama idare eder gibi düşünüyorum.

@Famronty hocama da ben sattım zaten.

Buyrun bu da incelemesi. XT ile tek farkları XT'de her tuşa özel aydınlatma yapabiliyoruz. Onun dışında aynı klavye.

Hocam ben mekanik seven biri değilim çok. Ayrıca tam boy klavye arıyorum. O yüzden buna bakıyorum.

Geri
Yukarı