Corsair K55 vs Apex 150

Ben de ilk olarak M400 öneririm.
İkinci seçenek olarak makrosu bulunmuyor ama bahsettiğiniz iki klavyeden de iyi Masterkeys Lite L öneririm.
İllaki ikisi arasından olacaksa K55 öneririm. Bilek desteği ve medya tuşları gibi artıları var.

Ben de ilk olarak M400 öneririm.
İkinci seçenek olarak makrosu bulunmuyor ama bahsettiğiniz iki klavyeden de iyi Masterkeys Lite L öneririm.
İllaki ikisi arasından olacaksa K55 öneririm. Bilek desteği ve medya tuşları gibi artıları var.
Fakat M400'ün klavyesi TR uyumlu değil. Aynı fiyata başka önerileriniz var mı?

İngilizce olması çok sorun teşkil etmemesi gerekiyor. Çünkü M400 mekanik bir klavye. Elbette siz bilirsiniz, tercih sizin. O zaman size ikinci seçenek olarak Masterkeys Lite öneririm. Apex 150 ve K55'e göre daha iyi bir klavye. Bizzat ben kullanıyorum ve memnunum. Yarı mekanik olması, 6 bölgeli aydınlatmaya sahip olması diğerleri yerine alınması için yeterli bir sebep. Elbette eksileri de var. Örneğin bilek desteği yok. Size kalmış bir tercih.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı