K55 Corsair vs Apex 150

Serkan 323

Decapat
Elimdeki Logitech klavye artık eskidi ve tatmin etmemeye başladı ve araştırmalara başladım. Sonunda K55 Corsair l master bir de Apex 150 buldum. Sizce hangisi LOL de tatmin eder? Ekstra öneride bulunabilirsiniz uygun klavyeler olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K55'i uzun süredir kullanıyorum ve gayet memnunum. Tuş basımı, RGB kalitesi, ek makro tuşları gibi güzel özellikleri var. Fiyatına göre iyi bir klavye.

Corsair K55'i uzun süredir kullanıyorum ve gayet memnunum. Tuş basımı, RGB kalitesi, ek makro tuşları gibi güzel özellikleri var. Fiyatına göre iyi bir klavye.
Başka öneriniz yok değil mi? Alacağım ona göre.
K55 yumuşak basımı, aydınlatması ve bilek desteği ile kullanıcıyı memnun eden bir klavyedir. Tavsiye ederim.
Peki ya yazılı mı nasıl ağır mı ? Çünkü benim bilgisayar pek iyi değil steel series yazılımı var bide logitech var logitech çok ağır bana göre 115 mb filan onun gibi mi yoksa steel series gibi biraz daha hafif mi zaten amacım ya steel series e tam geçmekti ama pek öneri almayınca 2 yazılım yapcaz artık

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı