Corsair K55 vs CM Masterkeys Lite L

DewilDriver

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Corsair K55 Türkçe RGB Gaming Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchacinal TR Oyuncu Klavyesi

Masterkey'de yazılım yok bilek desteği yok. Ayrıca bilek desteği almak istesem bu ürün var. Bu ürünle birlikte aynı fiyata geliyor.

4044951017645 Sharkoon Shark Zone WR10 - Palm rest

Corsair'de hem yazılım hem bilek desteği var. Bu klavyeleri kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlardan yorum istiyorum. Herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilek desteğini rahat bulmuyorum. O yüzden MasterKeys Lite L modelini seçerdim. Keza kendi tuşları üzerinden aydınlatması ile ilgili ayarlamalar yapabiliyorsunuz.

Bilek desteği rahatlık ve makro benim için öncelik. Corsair'in yazılımı bana bir + geliyor. Sizin öneriniz var mı arkadaşlar bu 2 klavye gibi.

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Corsair K55 Türkçe RGB Gaming Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED Memchacinal TR Oyuncu Klavyesi

Masterkey'de yazılım yok bilek desteği yok. Ayrıca bilek desteği almak istesem bu ürün var. Bu ürünle birlikte aynı fiyata geliyor.

4044951017645 Sharkoon Shark Zone WR10 - Palm rest

Corsair'de hem yazılım hem bilek desteği var. Bu klavyeleri kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlardan yorum istiyorum. Herkese iyi forumlar.

Şu an ekran klavyesinden yazıyorum en kısa zamanda klavye almam gerek yardımcı olursanız sevinirim:(:(:(

Coolermaster lite L klavyesinde yazılım olmaması çok kötü makro olsaydı keşke. Hoş güzel ama sadece ışıktan ibret.

Başka var mı önerebileceğiniz klavye ? MAX 200 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı