Corsair K55 vs CM Masterkeys Lite L

Bildiğim kadarıyla makro yok ancak pekte kullanmıyorum zaten ben. Makro bana daha yorucu ve uzun geliyor. Tercih meselesi tabii ki.

Zaten senin dediğin klavyeler 200-250 arası MAX 200 lük bir klavye istemen de garip. Ayrıca Masterkeys Lite L sadece ışıktan ibaret olsaydı tutmazdı. Birde bilek desteği o kadar aman aman önemli bir şey değil ki zaten Razer'inki gibi süngerli olmadığı sürece rahat ettirmez bilek desteği. Tabi tercih meselesi bir şey diyemem. Eğer elinde mouse varsa K55 alman daha mantıklı olur zaten Masterkeys Lite L 240 TL Corsair K55 230 TL.
Ama K55'de TR klavye yok sanırım attığın linkteki fotoğraflarında TR değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyaca bağlı ancak 230 TL verdikten sonra 40 TL falan daha verip Cherry MX anahtarlı mekanik klavyeler alınabilir. Masterkeys Lite L'nin en önemli özelliklerinden birisi uygun fiyatlı olması. K55 alacağınıza bir miktar daha yükseltip 270 TL'ye Trigger Z veya biraz daha yükseltip 300 TL'ye G610 alabilirsiniz. Onun dışında ise o kadar para verilmesini doğru bulmadığımdan K55 önermiyorum. Ancak tercihtir, makro ve RGB olsun, aynı zamanda kaliteli olsun diyorsanız K55 de güzel ve kaliteli. Eğer bunlar ihtiyaç değilse uygun fiyatlı olan Lite L alınması daha mantıklı.

İhtiyaca bağlı ancak 230 TL verdikten sonra 40 TL falan daha verip Cherry MX anahtarlı mekanik klavyeler alınabilir. Masterkeys Lite L'nin en önemli özelliklerinden birisi uygun fiyatlı olması. K55 alacağınıza bir miktar daha yükseltip 270 TL'ye Trigger Z veya biraz daha yükseltip 300 TL'ye G610 alabilirsiniz. Onun dışında ise o kadar para verilmesini doğru bulmadığımdan K55 önermiyorum. Ancak tercihtir, makro ve RGB olsun, aynı zamanda kaliteli olsun diyorsanız K55 de güzel ve kaliteli. Eğer bunlar ihtiyaç değilse uygun fiyatlı olan Lite L alınması daha mantıklı.
K55'de Türkçe destekli model var mıydı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı