Corsair K55 vs Logitech G213 vs ASUS TUF K5

Victoria Louise

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 (Zalman Optima II Soğutucu) / Ekran Kartı: XFX MERC RX 6750 XT / Bellek: 4x8 32 GB DDR4 2866 MHz / Güç Kaynağı: 850W MSI MPG A850GF / Anakart: ASUS ROG STRIX B350-F / Kasa: Sharkoon TG5 / Klavye: Akko 3098 Neon Creamy Yellow Switch / Fare: Glorious Model D Wireless / Kulaklık: Sennheiser HD560S + Boya M1DM Mikrofon / Monitör: LG GN650B
Meslek
Çevirmen
Profil Kapağı
1525871261
Hangi klavyeyi almalıyım sizce? Gigabyte K83 alacaktım fakat kırmızı anahtarlısının fiyatı uçmuş, hiçbir yerde de bulamadım. Sessiz olması önemli, bilek desteği de aynı şekilde.

Bu bütçede mekanik klavye almamak saçma geliyor bana OUTEMU switch olsun mekanik olsun daha mantıklı bence o yüzden önerim Trust Gxt 890.
Outemu mavi anahtar kullanan Gamepower Warlock'a sahibim ve memnun değilim açıkçası çok ses çıkarıyor ve tuşları aktif etmek için fazla güç gerekiyor.

Zaten RED switch kullanıyor Trust Gxt 890 modeli.

Red blue switch gibi ses çıkarmıyor ve daha az güç uygulanarak aktif oluyor.
Bilek desteği yok sanırım, inceleme videolarına bakıp bir karar vermeye çalışayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı