Corsair K60 RGB Pro Cherry MX Speed nasıl?

xwLOGAN

Kilopat
Merhabalar, başlıkta belirttiğim klavyenin sesini çok merak ediyorum, kullanıcısından dinlemek istiyorum profesyonel kayıtlar çok yanıltıyor. Herhangi bir yay sesi var mı yapıyor mu sormak istiyorum satın almış kullanıcısı varsa forumumuzda.

Merhaba. 3 haftadır kullanıyorum. O bahsettiğin hafif yay sesi var evet. Tuşa sert basıp hızlı bıraktığında yay sesi daha net duyulabilir. Ben kulaklık ile kullandığımda bu ses gelmiyor. Beni rahatsız etmiyor. Çok memnunum. Tuş hassasiyeti de gayet iyi.

Merhaba. 3 haftadır kullanıyorum. O bahsettiğin hafif yay sesi var evet. Tuşa sert basıp hızlı bıraktığında yay sesi daha net duyulabilir. Ben kulaklık ile kullandığımda bu ses gelmiyor. Beni rahatsız etmiyor. Çok memnunum. Tuş hassasiyeti de gayet iyi.
Bende de Viola olan model var ve yay sesi var sırf bu yüzden klavyeyi Mx Speed ile değiştirmek istedim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette bir kaç video izledim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer mümkünse bir video veya ses kaydı yükleyebilirmisiniz buraya gerçekten çok yardımcı olmuş olursunuz bu cıyaklayan ses benim içime oturdu aylardır kendime mekanik klavye bakıyordum akabinde bunu alınca böyle bir şey pek beklemiyordum.
@Neemis13 Acaba müsait bir zamanınızda kayıt atabilirmisiniz bahsettiğiniz sesi net bir şekilde ?
@Neemis13 Darlıyor gibi olacağım ama 2 kişiye ulaşabildim ve cevap veren yok, acaba müsait bir zamanınızda yapabilirmisiniz ?
Bu konu kapatılırsa sevinirim, tek cevap veren arkadaş bile yazmıyor 😄 Bir önemi kalmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı