SS Apex Pro vs Corsair K70 RGB mk. 2 Cherry MX Red vs Corsair K70 RGB mk. 2 SE Cherry MX Speed

aykansavage

Hectopat
Daha fazla  
Corsair K70 RGB mk. 2 Cherry MX Red'ii 1375TL'ye, Corsair K70 RGB mk. 2 SE Cherry MX Speed 1725 TL'ye, SteelSeries Apex Pro 2400TL'ye buldum. Hangisini almak daha mantıklı? MX Speed ve MX Red farkları neler? Corsair'lerin arasındaki farkları neler? Apex Pro'nun Switch'leri ne? Bir de genel olarak FPS oyunları (Valorant, CS:GO, r6s) oynuyorum. Ekstra önerilere açığım ama önceliğim bu 3 klavye.
@aykansavage ayrıyeten az önce HyperX alloy Origins Red Switch (1350TL), Razer Black Widow V3 (600TL), Razer Huntsman mini purple Switch (700TL) bunları gördüm.
Bunlara ek olarak da Logitech G PRO X ve Logitech G513 düşünüyordum aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K70 RGB mk. 2 Cherry MX Red'ii 1375TL'ye, Corsair K70 RGB mk. 2 SE Cherry MX Speed 1725 TL'ye, SteelSeries Apex Pro 2400TL'ye buldum. Hangisini almak daha mantıklı? MX Speed ve MX Red farkları neler? Corsair'lerin arasındaki farkları neler? Apex Pro'nun Switch'leri ne? Bir de genel olarak FPS oyunları (Valorant, CS:GO, r6s) oynuyorum. Ekstra önerilere açığım ama önceliğim bu 3 klavye.
@aykansavage ayrıyeten az önce HyperX alloy Origins Red Switch (1350TL), Razer Black Widow V3 (600TL), Razer Huntsman mini purple Switch (700TL) bunları gördüm.
Cherry switchli klavyelere yönelmeyin . Cherry switchler çok sürtünmeli ve hissiyat olarak kötüler.
Eğer çok paran varsa ve fortnite oynuyorsan direkt apex pro alınabilir.
Yorduysam affedersiniz gerçekten, klavyeyi bir kere alacağım için merak ediyorum genellikle herkes corsair ve apex pro öneriyor. Birçok profesyonel oyuncuda Logitech G Pro X kullanıyo ondan dolayı biraz kararsız kaldım.
E sporcular sponsor nedeniyle Logitech kullanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı