Corsair K68 Red LED vs ASUS ROG STRIX Flare

Flare malzeme kalitesi çok kötü, K68 ise gereksiz pahalı bir durumda stok sorunlarından dolayı.

Flare malzeme kalitesi çok kötü, K68 ise gereksiz pahalı bir durumda stok sorunlarından dolayı.
Evet, 900 lira şu anda k68. Ama her şey çok pahalı zaten. Güzel red switchlerde bu fiyata mevcut. Ayrıca attığınız ürün TKL ama benim kullandığım masa çok geniş zaten bol bol mouse döndürme alanım var. Multimedia tuşlarıda olsa daha iyi.

Diğer attığımı görmediniz mi hocam :) Bu arada klavyeye mekanik denilmiş ama sanırım değil, mekanik mi ben de anlayamadım.

K95 RGB Platinium klavyesi 2-3 hafta önce İtopya'da 1050 liralara düşmüştü. Kesinlikle stok sorunundan dolayı olan bir fiyat artışı bu.

Diğer attığımı görmediniz mi hocam :) Bu arada klavyeye mekanik denilmiş ama sanırım değil, mekanik mi ben de anlayamadım.

K95 RGB Platinium klavyesi 2-3 hafta önce İtopya'da 1050 liralara düşmüştü. Kesinlikle stok sorunundan dolayı olan bir fiyat artışı bu.
Evet, Membrane o ilk klavye. Bilemiyorum artık bir klavyeye ihtiyacım var. Yeni sistem dizdim. Ama seçim yapamıyorum.
Bu fiyata kaçmaz. Direkt alın. Şu an indirimde.
Bu ürününde switchleri red değil. Kararsız kaldım peki benim yazdıklarıma göre ikisinden hangisi ? Çünkü başka red switch ürün yok bu fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı