Çözüldü Corsair K68 tuş yeri değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Görkem Onfroy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Corsair K68 klavyemde bir tuş bozuldu. Klavyede virgul kullanan biri olmadığım için virgule bastığımda bozuk harfin yazılmasını sağlayabilir miyim? Makro gibi birşey ile.

Çözüm
Önceki konu 😅

ICUE yazılımından makro olarak atayabilirsiniz veya oyundaki istediğiniz komutu virgül olarak değiştirilebilir.
iCue yazılımından denediniz mi?
Makro kısmına göz attım ama bulamadım. Makro kullanmadığım için bilmiyorum. :(
Önceki konu 😅

ICUE yazılımından makro olarak atayabilirsiniz veya oyundaki istediğiniz komutu virgül olarak değiştirilebilir.
Teşekkur ederim cevabın için. Nasıl yapabileceğime dair bir kaynak bulabilir miyim? Turkçe kaynak hiç yok maalesef.
Tamamdır sorun çözüldü. Sonunda artık ü harfini kullanabiliyorum. :D Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.
Makro ile ü tuşunu virgüle atayıp kullanıyorum ancak Caps lock açınca yine küçük yazmaya devam ediyor. Bunun için yardım edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı