Corsair K70 İndirilen Profil Nasıl Kullanılır?

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Corsair K70 RGB Lux modelini kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum. İnternette gezinirken Corsair'ın forum sitesi üzerinden kullanıcıların profil oluşturduklarını gördüm ve içlerinden beni etkileyenlerde vardı farklı profillerde gayet güzel olanları var. Bunların indirme linkleri mevcut ama bunları nasıl benim klavyeme entegre edip kullanabiliyoruz beni bilgilendirirseniz sevinirim. İndirdiğim profilleri nasıl kullanacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CUE'nin üst kısmından Advanced modu etkinleştir, Default veya profil adın ne ise onun üstüne tıkla yanında ufak simgeler çıkıyor İmport/Export simgesine tıklayıp Export kısmını İmport'a çeviriyosun ordan indirdiğin dosyayı seçip yüklüyosun.

Dosya Ekleri

• cue.PNG
    cue.PNG
    214,3 KB · Görüntüleme: 395
CUE'nin üst kısmından Advanced modu etkinleştir, Default veya profil adın ne ise onun üstüne tıkla yanında ufak simgeler çıkıyor İmport/Export simgesine tıklayıp Export kısmını İmport'a çeviriyosun ordan indirdiğin dosyayı seçip yüklüyosun.
İlgin için teşekkür ederim çok sağol.

Hocam Corsair’in geliştiriciler için sunmuş olduğu profiller var kendi sitesi üzerinden bulabilirsin. Hangi klavye ile uyumlu olup olmadığı, indirmeden görebileceğin videolar vs. Yer alıyor. Onun haricinde sürekli olarak düzenli profil üreten adamların kendi blogları var buralardan bulabilirsin. Lewisgerschwitz var mesela bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı