Corsair K70 MK.2 Rapidfire Mx Speed Klavyesi Alınır mı?

WTC

Kilopat
Başlıkta belirttiğim klavyeyi almayı düşünüyorum arkadaşlar. Aranızda kullanan var mı? Öneriyor musunuz?

Bende dün satın aldım. Bakalım gelince göreceğiz. Aslında ilk defa mekanik klavye kullanacağım ve klavyeye de çok önem vermem. Çok hoşuma gittiği için aklımda kalsın istemedim.

Bende dün satın aldım. Bakalım gelince göreceğiz. Aslında ilk defa mekanik klavye kullanacağım ve klavyeye de çok önem vermem. Çok hoşuma gittiği için aklımda kalsın istemedim.
Alışması ilk başta biraz zor gelebilir, parmaklarınız tuşların üzerinde dururken istemsizce bastığınız oluyor. İlk aldığımda başıma gelmişti, GTA V oynarken düz giderken A ya da D tuşuna istemeden basıp sağ sola gittiğimi bilirim. :D

Alışması ilk başta biraz zor gelebilir, parmaklarınız tuşların üzerinde dururken istemsizce bastığınız oluyor. İlk aldığımda başıma gelmişti, GTA V oynarken düz giderken A ya da D tuşuna istemeden basıp sağ sola gittiğimi bilirim. :D
Yakalamışken burada sorayım. K95 Platinum Cherry Mx Brown 799 TL İtopya'da ve The Division 2 hediyeli. Oynayacağımdan değil ama hediyesi ve fiyat olarak ne dersin? Henüz gelmedi siparişim düşünüyorum, mantıklı gelirse iptal edebilirim.

Yakalamışken burada sorayım. K95 Platinum Cherry Mx Brown 799 TL İtopya'da ve The Division 2 hediyeli. Oynayacağımdan değil ama hediyesi ve fiyat olarak ne dersin? Henüz gelmedi siparişim düşünüyorum, mantıklı gelirse iptal edebilirim.
Fiyat oldukça iyi, ben K95 Platinum'u yaklaşık 1 sene önce aynı fiyata satın almıştım.(Mart 2018, 1 $ = 3,95 TL)

Fiyat oldukça iyi, ben K95 Platinum'u yaklaşık 1 sene önce aynı fiyata satın almıştım.(Mart 2018, 1 $ = 3,95 TL)
Evet fiyat olarak iyi tabii ki ama değer mi iptal edip uğraşmama. K70 kötü değil, macro ihtiyacım da yok.

Evet fiyat olarak iyi tabii ki ama değer mi iptal edip uğraşmama. K70 kötü değil, macro ihtiyacım da yok.
Burada tamamen size kalmış. Ben olsam K95 Platinum'u bu fiyata üstelik yanında oyun hediyesi varken tercih ederdim.

Bilmiyorum kararsız kaldım. Seste istemiyorum aslında. Kendim için değil de evdekiler için. Hem sürekli ses bir müddet sonra rahatsızlık verebilir. Kasamı bile sessiz dizayn ettim. Sanırım değiştirmeyeceğim. Oyunu da oynayacağımı pek düşünmediğim için bir de satmakla uğraşmak istemiyorum. Sağolasın dostum cevaplar için.

Bende de K70 var pişman olmazsın tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    927,1 KB · Görüntüleme: 112
Yok kardeşim zaten pişman değilim de. Biraz daha ekleyip bir üstünü alayım mı diye düşündüm de vazgeçtim. Zaten K70 daha az yer kaplıyor benim için daha iyi olur.

Bende de K 68 RGB var 1 ay oldu alalı daha önce fark etmemiştim ama a tuşundan çok fazla yay sesi geliyor hatta klavyenin herhangi bir tuşuna biraz sert basınca bile a tuşundan ses geliyor garantiye versem olur mu? Kabul ederler mi gerçekten takıntılı hale geldim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı