Corsair K70 Mk2 Cherry MX Red 1349 TL

Fiyatı piyasasına göre güzel de bu klavyeyi özel kılan ne ben anlamıyorum. Bilek desteği plastik, multimedya tuşları da artık çoğu klavyede var zaten, bir tek ses tekerleği var işte.
Bu klavyeyi özel kılan bir durum yok ama kurdan dolayı genel olarak klavyelerin özel kılınma duruma var. Çünkü bu özelliklerde bir klavyeyi bu fiyat bandında almanız günümüz şartlarında mümkün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavyeyi özel kılan bir durum yok ama kurdan dolayı genel olarak klavyelerin özel kılınma duruma var. Çünkü bu özelliklerde bir klavyeyi bu fiyat bandında almanız günümüz şartlarında mümkün değil.
Klavyenin ekstra bir özelliği yok ben de onu diyorum. Bu özelliklerde dediğiniz ne var klavyede?

@P R O F O U N D hocam SteelSeries Apex 150 kullanıyorum membran bir klavye ve sessizliğini çok seviyorum. RGB'si de fena değil. Değişiklik ihtiyacı duydum. Corsair K70 MK2 Cherry MX Red düşündüm. Amazon fiyatı 2400 civarında. Tavsiyelerinizi duymak isterim.

@aksiyonel ben Strafe MK.2 MX Silent kullanıyorum, gayet sessiz fakat stoğu bulunmuyor. Onun dışında metal gövde hariç çoğu şeyi K70 MK.2 ile aynı.
Alalı 1 yılı geçiyor, şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, yalnızca metal kısım çok toz tutuyor. 😁

@aksiyonel ben Strafe MK. 2 MX Silent kullanıyorum, gayet sessiz fakat stoku bulunmuyor. Onun dışında metal gövde hariç çoğu şeyi K70 MK. 2 ile aynı.
Alalı 1 yılı geçiyor, şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım, yalnızca metal kısım çok toz tutuyor. 😁

Fiyatlar da bildiğiniz üzere 2400 civarlarında. Değer mi değmez mi, alternatif var mı bununla ilgili konu da açtım tabii ama henüz dönüş olmadı

Geri
Yukarı