Elektronik Corsair K70 Pro 2700TL

Merhaba.
Fiyat bana çok uygun geldi. K70 Pro ile bir farkı mı var bilmiyorum. Sanırım Switch farkı var. Alınır mı?

Bayağıdır klavye bakmıyorum da anlayamadım. K70 Pro atmışsın zaten K70 Pro ile farkı var mı demişsin. Kaçırdığım bir yer mi var?
Ayrıca kardeşimde K95 RGB modeli var onunla kıyas açısından malzeme kalitesi vs. nasıldır?

1698486918834.png

Fiyatına değer mi? 2019'dan beri K68 RGB Cherry MX Red kullanıyorum. "V" tuşum çift basmaya başladı bu aralar. Değiştirmeye değer mi sizce?

Fiyatına değer mi? 2019'dan beri K68 RGB Cherry MX Red kullanıyorum. "V" tuşum çift basmaya başladı bu aralar. Değiştirmeye değer mi sizce?

Benim de R ara ara basmıyor gibi. Daha W basmıyordu gibi Scroll Lock ile yer değişmiştim. Az biraz havya lehim bilgin varsa lehim pompası ile yer değişebilirsin.

Bayağıdır klavye bakmıyorum da anlayamadım. K70 Pro atmışsın zaten K70 Pro ile farkı var mı demişsin. Kaçırdığım bir yer mi var?
Ayrıca kardeşimde K95 RGB modeli var onunla kıyas açısından malzeme kalitesi vs. nasıldır?

Eki Görüntüle 1993183

Linkteki klavyye K70 Pro lakin farklı bir Switch kullanılmış, normal K70 Pro'lar Cherry MX kullanıyor. Onun bilgisni almaya çalışıyorum.

Linkteki klavyye K70 Pro lakin farklı bir Switch kullanılmış, normal K70 Pro'lar Cherry MX kullanıyor. Onun bilgisni almaya çalışıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Kalite olarak Opx Switch mi Cherry MX Switch mi kaliteli biliyor musunuz?

Bilmek biraz zor ama videodaki kızın anlattığına göre klasik mekanik Switch'ler zamanla oksitlenip çift basma, geç basma ya da hiç basmama gibi sorunlara neden olabiliyor. Zira benim tuşlarda da fiziksel olarak kırılma bozulma olmadığı halde basmama ya da çift basma olabiliyor. Doğru ise bence daha iyi. Ama ne kadar iyi bilemiyorum. İlk defa gördüm.

Halen Razer Blackwidow Chroma V2 kullanıyorum. Taş gibi klavye.
Alırken burada yazmıştım ve millet dalga geçmişti. Kailh Switch'ler 1-2 yılda patlar, çöp olur, Razer markası dandik vs. dediler ama 8. yılı tamamlıyoruz :) Sadece W tuşunu değiştim.

Bilmek biraz zor ama videodaki kızın anlattığına göre klasik mekanik Switch'ler zamanla oksitlenip çift basma, geç basma ya da hiç basmama gibi sorunlara neden olabiliyor. Zira benim tuşlarda da fiziksel olarak kırılma bozulma olmadığı halde basmama ya da çift basma olabiliyor. Doğru ise bence daha iyi. Ama ne kadar iyi bilemiyorum. İlk defa gördüm.

Halen Razer Blackwidow Chroma V2 kullanıyorum. Taş gibi klavye.
Alırken burada yazmıştım ve millet dalga geçmişti. Kailh Switch'ler 1-2 yılda patlar, çöp olur, Razer markası dandik vs. dediler ama 8. yılı tamamlıyoruz :) Sadece W tuşunu değiştim.
Hocam bende üst segment uzun vadeli klavye arıyorum. Razer blackwidow v3 gözüme kestirdim lakin forumda, redditte youtube üzerinde çift basma sorunlarını okudum. Bir de benim oda tozlu oluyor genelde. Sobalı ev maalesef. Acaba bu klavyede basmama, çift basmayı etkiler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı