Corsair K70 RGB Lux vs Razer Blackwidow Chroma

Tugra B

Hectopat
Daha fazla  
İki klavye arasında kaldım. Razer'ın ışıkları çok güzel fakat plastiği kalitesiz, Corsair ise her şeyi tamam fakat sadece ışıkları Razer'a göre sönük gibi. Açık konuşayım gönlüm Corsair diyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bende full razer set mevcut ve blackwidowdan fazlasiyla memnunum gameekstra baz alindiginda aralarında ortalama 70 tl bulunuyor Brown switchlerde kaliteli keyfinize kalmış şuan nasıl isterseniz:)(y)

2 gün önce Razer Blackwidow Chroma aldım, fiyatı pahalı ama pişman mıyım? Hayır. Işıklı klavye zaten oyunda bir işe yaramıyor yani bir çeşit lüks. Lüks satın alırken fiyata çok takılmamalı bence. Neyse 2 günlük kullanımda bir sorunla karşılaşmadım, sadece klavyenin üstündeki USB girişini ve oradaki kulaklık girişlerini kullanmadım onlar hakkında bir şey diyemem.

Kardeşim plastik kalitesiz gibi diyosan razer blackwidow x chroma al kasası plastik değil tam olarak ne oldugu su an aklıma gelmiyo ama metalik bi madde tuslar yuksek profil oldugu için ışıkları çok daha etkileyici 2 haftadır kullanıyorum inanılmaz memnunum bi bakmanı öneririm.

Teşekkürler. Razer Blackwidow X Chroma çok hoşuma gitti. İncelemelerine bakıcam. Eğer Corsair kadar iyiyse herhalde Razer alırım.

İncelemeyi izledim ve beğendim. Fakat bilek desteği kafamı karıştırıyor. Corsair'da olabildiğince büyük bir bilek desteği var. Ama Razer'da böyle bir şey yok.

Kardeşim plastik kalitesiz gibi diyosan razer blackwidow x chroma al kasası plastik değil tam olarak ne oldugu su an aklıma gelmiyo ama metalik bi madde tuslar yuksek profil oldugu için ışıkları çok daha etkileyici 2 haftadır kullanıyorum inanılmaz memnunum bi bakmanı öneririm.
Acaba nereden aldınız? Klavye Türkçe Q klavye mi yoksa US klavye mi?

İncelemeyi izledim ve beğendim. Fakat bilek desteği kafamı karıştırıyor. Corsair'da olabildiğince büyük bir bilek desteği var. Ama Razer'da böyle bir şey yok.

Acaba nereden aldınız? Klavye Türkçe Q klavye mi yoksa US klavye mi?

Her iki klavyeninde şimdilik türkçe desteği yok. Bana göre razerın 2 üstünlüğü var. Oda corsair 50 milyon basış ömrü razer ise 80 milyon ömür sunuyor. İkincisi ise çat çat ses çıkıyo, bu bazıları için dezavantaj olabilir yani. Ama genelde malzeme kalitesi olarak corsairi daha çok övüyorlar.

Her iki klavyeninde şimdilik türkçe desteği yok. Bana göre razerın 2 üstünlüğü var. Oda corsair 50 milyon basış ömrü razer ise 80 milyon ömür sunuyor. İkincisi ise çat çat ses çıkıyo, bu bazıları için dezavantaj olabilir yani. Ama genelde malzeme kalitesi olarak corsairi daha çok övüyorlar.
Acaba bilek desteği hakkında ne düşünüyorsunuz? Olmaması çok fark eder mi? Sandalyemin kenarları tam masa denk gelmekte yani şu anki klavyemi rahat kullanabiliyorum desteksiz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı