Corsair K70 RGB Pro alınır mı?

Bütçe
2000-3000 TL

ygt1453

Femtopat
Daha fazla  
Değerli Technopat Sosyal üyeleri yakın zamanda klavye alacağım ve belli bir süredir araştırma yapıyorum.
Bulduğum bazı klavyeler var:
Corsair K70 RGB Pro: 2945 TL
ASUS ROG scope RX: 2499 TL
Corsair K65 mini 1479 TL

Kendi düşüncelerim şunlar ASUS ROG scope Switch olarak hepsinden daha iyi (cheery MX red diğerleri) ancak konforda biraz beni sıkıntıya sokabilir. Corair K70 olumlu bakıyorum ama fiyatı biraz sorgulatıyor rahatlık vb. iyi ama fıyatı düşünülür. Corsair K65 mını de fiyatına göre güzel ama yükseklik ayarlama imkanı yok ve biraz yüksekte kalıp bilek ağrısı yapıyormuş diye okudum. Şu anlık Corsair K70 düşünüyorum. Bu seçenekler hangisi mantıklıdır. Ayrıca ağırlıklı olarak LoL Valorant CS:GO oyunlarını oynayacağım. Bana yardımcı olup fikir verirseniz severim şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.

corsair k70 pro kullanıyorum her yönüyle kalite kokuyo klavye 6 aydır bir skntı yaşamadım klavye tuş sesleride yüksek değil.ayrıca 8khz raporlama hızına sahip.bilek desteği gayet rahat hiçbir ağrı kaşıntı vb yapmadı 6 saatlik kullanımda bile.ancak 2945 liraya hiç görmedim tkl bakmış olabilirsiniz.normal fiyatı 3.5knın üzerinde diye biliyorum.

corsair k70 pro kullanıyorum her yönüyle kalite kokuyo klavye 6 aydır bir skntı yaşamadım klavye tuş sesleride yüksek değil.ayrıca 8khz raporlama hızına sahip.bilek desteği gayet rahat hiçbir ağrı kaşıntı vb yapmadı 6 saatlik kullanımda bile.ancak 2945 liraya hiç görmedim tkl bakmış olabilirsiniz.normal fiyatı 3.5knın üzerinde diye biliyorum.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için itopyada 2945 tl fiyatı baya uygun anladığım kadarıyla peki klavyenin tuşlarında çınlama var mı enter ve space de ayrıca diğer klavyelerle ilgili bir yorumunuz var mı ?link bu CORSAIR K70 RGB PRO Cherry MX Red Türkçe RGB Gaming Mekanik Klavye | ITOPYA

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim yorumunuz için itopyada 2945 tl fiyatı baya uygun anladığım kadarıyla peki klavyenin tuşlarında çınlama var mı enter ve space de ayrıca diğer klavyelerle ilgili bir yorumunuz var mı ?link bu CORSAIR K70 RGB PRO Cherry MX Red Türkçe RGB Gaming Mekanik Klavye | ITOPYA
Tuşlarla ilgili herhangibir yay sesi çınlama vs yok hocam aktif pc başında birisiyim dediğim gibi böyle bir kusuru olmadı switchler kaliteli zaten cherry red. kronik yay sesi vs var demişlerdi yorumlarda ancak ben yaşamadım böyle bir durum. tuş hissiyatı falan kaliteli.fiyatı baya uygun geçen ay baktığımda 4bin tllerde geziyordu kaçırmamanızı öneririm

Tuşlarla ilgili herhangibir yay sesi çınlama vs yok hocam aktif pc başında birisiyim dediğim gibi böyle bir kusuru olmadı switchler kaliteli zaten cherry red. kronik yay sesi vs var demişlerdi yorumlarda ancak ben yaşamadım böyle bir durum. tuş hissiyatı falan kaliteli.fiyatı baya uygun geçen ay baktığımda 4bin tllerde geziyordu kaçırmamanızı öneririm
Hocam çok teşekkür ederim eğer alamazsam fiyatı daha uygun olan corsair k65 mini alıcam switchleri aynı cheery mx red ama dediğiniz gibi bu fiyata K70 RGB Pro kaçmaz.

Eğer bütçeyi çok aşmak istemeyip K65 Mini almayı düşünürseniz almayın. Corsair K65 yerine Kemove K61 veya Kemove K68 öneririm. K70 Pro da alınabilir ama başka klavyelere yönelmek isterseniz de pre-built custom klavyeler var. Yine kendiniz custom klavye toplamak isterseniz de yardımcı olabiliriz.

Eğer bütçeyi çok aşmak istemeyip K65 Mini almayı düşünürseniz almayın. Corsair K65 yerine Kemove K61 veya Kemove K68 öneririm. K70 Pro da alınabilir ama başka klavyelere yönelmek isterseniz de pre-built custom klavyeler var. Yine kendini
Ben yurtdışına bulaşmak istemiyorum o yüzden böyle yurt içi corsair asus felan bakıyorum ama öneriniz için teşekkür ederim K70 Pro almaya çalışacağım.

Corsair K70 Pro sipariş ettim umarım pişman olmam hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız :)

Son düzenleme:
Ben yurtdışına bulaşmak istemiyorum o yüzden böyle yurt içi corsair asus felan bakıyorum ama öneriniz için teşekkür ederim K70 Pro almaya çalışacağım.

Corsair K70 Pro sipariş ettim umarım pişman olmam hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız :)
tam zamanında aldınız fiyat güncellenmiş 5k olmuş :) emin ol pişman olmazsın kaliteli klavyedir.

tam zamanında aldınız fiyat güncellenmiş 5k olmuş :) emin ol pişman olmazsın kaliteli klavyedir.
http://sağolun yarın gelcek hayırlısıyla

Tam zamanında aldınız fiyat güncellenmiş 5K olmuş :) emin ol pişman olmazsın kaliteli klavyedir.

Hocam biraz geç cevap veriyorum fakat tuşlarda soyulma oldu mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı