Corsair kasada ICUE uygulaması ile kasa ışıklarının kapanması nasıl ayarlanır?

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta yazdığım üzere, bu programda biraz kurcaladım ama göremedim. Bilgisayarı kullanmayınca zamana bağlı biçimde aynı ekran ve MSI Mystic Light sistemindeki gibi ışıkların kapanmasını istiyorum.

Sıcaklık belirli bir dereceye düştüğünde ışıkları değiştirmek mümkün, kullanım olmadığında ısı da düşüyor olmalı buna göre bir ayar yapılabilir. Ben bilgisayar başından kalkarken genelde profili değiştiriyorum, artık alışkanlık oldu. IF/THEN döngüsü pek yok ısı değişimi haricinde ICUE'da bildiğim kadarıyla.

Sıcaklık belirli bir dereceye düştüğünde ışıkları değiştirmek mümkün, kullanım olmadığında ısı da düşüyor olmalı buna göre bir ayar yapılabilir. Ben bilgisayar başından kalkarken genelde profili değiştiriyorum, artık alışkanlık oldu. IF/THEN döngüsü pek yok ısı değişimi haricinde ICUE'da bildiğim kadarıyla.
Çok saçma ya, bütün ışıklar sönüyor ama 3 tanesini söndüremiyorum. :(

iCUE'nun bu kadar çok kaynak tüketip verebildiği zaten çok sinir edici. Ama ısıyla ilgili ayar bence işinizi görür.
Donanımsal modda çalıştırıp arkada çalışşmasını engelliyorum, ne olurdu Mystic Light 'da çalışsaydı şu fanlar...
Isı ile ilgili şekilde ayarlarsam tam olarak görmez çünkü tam olarak istediğim gibi çalışamaz. Arada sırada ışıkları yakıp söndürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı