Corsair Katana Pro vs M55

Aslında DeathAdder V2 size çok uygun gibi. Onu tavsiye edecektim fakat bütçenizi 150 lira aşıyor. Rival 3 almanızı tavsiye ederim.

Aslında DeathAdder V2 size çok uygun gibi. Onu tavsiye edecektim fakat bütçenizi 150 lira aşıyor. Rival 3 almanızı tavsiye ederim.

Bende önce Rival 3 düşünüyordum ama bazıları donma problemi yaşamış ben zaten bundan dolayı mouse değiştirceğim için aklmdan silmiştim.

Bende önce Rival 3 düşünüyordum ama bazıları donma problemi yaşamış ben zaten bundan dolayı mouse değiştirceğim için aklmdan silmiştim.
Ben kullandığım dönem bir sıkıntı yaşamadım. Kullanan arkadaşlarımdan da sıkıntı yaşayanı duymadım. Yine de, garantiye almak istiyorsanız bütçe arttırıp DeathAdder V2 almanız en iyisi olur. Çünkü Katar Pro ve M55'in iyi mouselar olduğunu düşünmüyorum.

Ben kullandığım dönem bir sıkıntı yaşamadım. Kullanan arkadaşlarımdan da sıkıntı yaşayanı duymadım. Yine de, garantiye almak istiyorsanız bütçe arttırıp DeathAdder V2 almanız en iyisi olur. Çünkü Katar Pro ve M55'in iyi fareler olduğunu düşünmüyorum.

Tamam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı