Corsair Katar Pro alınır mı?

Yaklaşık 1,5 yıldır Corsair Katar Pro kullanıyorum. İki kere servise gönderdim, ilk servise gönderdiğimde fare tekerleği gıcırdıyordu, geçen hafta servise gönderdiğimde ise sol tık bazen basmıyordu, sol tıka basılı tutup işlem yaptığımda bir süre sonra kendini bırakıyordu.

Servisten haber bekliyorum, bakalım parça değişimi mi olur, kullanıcı hatası denilip masraf mı çıkartacaklar bilemiyorum.

Güzel cihaz aslında ancak kronik problemleri insanı soğutuyor.

Yaklaşık 1,5 yıldır Corsair Katar Pro kullanıyorum. İki kere servise gönderdim, ilk servise gönderdiğimde fare tekerleği gıcırdıyordu, geçen hafta servise gönderdiğimde ise sol tık bazen basmıyordu, sol tıka basılı tutup işlem yaptığımda bir süre sonra kendini bırakıyordu.

Servisten haber bekliyorum, bakalım parça değişimi mi olur, kullanıcı hatası denilip masraf mı çıkartacaklar bilemiyorum.

Hocam bende de aynı şekilde sadece fare tekerleği gıcırdıyor başka bir sorunu yok.

Ürün için değişim/iade kararı çıktı. Para iadesi almış olsam aynı paraya ürün yok. Değişim istediğimde ise ürün stoklarda yok dediler. Ben de Penta'ya e-posta yazdım. Bakalım ne olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı