Corsair Katar Pro alınır mı?

Sende olmuş olması başkasında placağı anlamına gelmez o zaman . Öneriyi yaparsın alıp almamak adama kalmış saçma sapan yok dislikedir saçma saçma.
Usta 3327 kullanan mouse var şurada shape berbat ağır 400 TL mi verilecek bir de? Adam akıllı mouse kullansaydın benim gibi anlayabilirdin.

Usta 3327 kullanan mouse var şurada shape berbat ağır 400 TL mi verilecek bir de? Adamakıllı mouse kullansaydın benim gibi anlayabilirdin.

Normalde böyle şeylere takılmam kullandığın mouse sayısı gram umurumda değil güzel kardeşim... Gibi her hafta mouse değiştirip bunlada övünmen biraz komik. Ha bu yorumu da saçma sapan anime izleyen bir insan dislike attı diye yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullanıcısı olarak konuşuyorum 1.5 senedir orta tekerlek bir süre sonra gıcırdıyor bazılarında hiç gıcırdamıyor ağırlık olarak çok hafif FPS oyunları için ideal 96 gramdı yanlış değilse G300SDEN sonra çok hafif geldi alınabilir ama özellik olarak belki daha iyiside vardır kullanıcısı olarak yorumum budur şahsen memnunum güzel bir mouse.
"Çok hafif" o sırada 3-4 sene boyunca 135 Gram Rival 710 kullanıcısı olarak ortama giriyorum :D

Normalde böyle şeylere takılmam kullandığın mouse sayısı gram umurumda değil güzel kardeşim... Gibi her hafta mouse değiştirip bunlada övünmen biraz komik. Ha bu yorumu da saçma sapan anime izleyen bir insan dislike attı diye yapıyorum.
Naruto izlediğim zamanlar gayet hoşuma gitmişti. Anime öyle senin düşündüğün orada burada gördüğün aptal paylaşımlardan ibaret değil. Anime çizgi film olduğuna göre Anime diye belirtip bunu kötülemen yanlış. Kategori olarak da olsa Japonların dünyaya armağanıdır Animeler. Güzel bir yapım izlediğinizde anlayabilirsiniz. Ha bu arada Pinokyo, Pokemon ve Beyblade falan hepsi Anime. Kullandığın farenin bütün eksilerini araştırabilirsen anlarsın ne olduğunu birazını yazayım hatta.
- Yazılım bricklenmesi
- Double Click
- O fiyata 3327 gibi bir sensör
- Switchler
- Ağırlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı