Corsair Katar Pro alınır mı?

Blynked

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
300-400TL arası bütçem var.
Aklımda Corsair Katar Pro var.
Sizce alınır mı? Veya bu fiyata başka ne önerirsiniz?

Şu an kullanıcısı olarak konuşuyorum 1.5 senedir orta tekerlek bir süre sonra gıcırdıyor bazılarında hiç gıcırdamıyor ağırlık olarak çok hafif FPS oyunları için ideal 96 gramdı yanlış değilse G300SDEN sonra çok hafif geldi alınabilir ama özellik olarak belki daha iyiside vardır kullanıcısı olarak yorumum budur şahsen memnunum güzel bir mouse.

Alınır 3 senedir kullanıyorum ve çok memnunum tepkime süresi falan gayet iyi.

Edit: Rage geçirip 3-5 defa fırlattığım da olmuştur ona rağmen hala sağsalim çalışıyor.

Hayır alınmaz. Performax Xotran ya da Sensei Ten alın. @GalaxySal450
Yorumuma dislike atma kardeşim rica ediyorum .

3327 kullanan bir mouse var karşınızda. Double click sorunu da var her şeyi var. Neyine öneriyorsunuz? Memnun olabilirsiniz/sizde olmamış olabilir fakat bu kimsede olmayacağı anlamına gelmez. Bu bütçede çok daha iyileri var sorunsuz.

Şu an kullanıcısı olarak konuşuyorum 1.5 senedir orta tekerlek bir süre sonra gıcırdıyor bazılarında hiç gıcırdamıyor ağırlık olarak çok hafif FPS oyunları için ideal 96 gramdı yanlış değilse G300SDEN sonra çok hafif geldi alınabilir ama özellik olarak belki daha iyiside vardır kullanıcısı olarak yorumum budur şahsen memnunum güzel bir mouse.
Çok hafif diyip 96 Gram demeniz... Hafif dediğimiz şey 60-65gr ve altı.

3327 kullanan bir mouse var karşınızda. Double click sorunu da var her şeyi var. Neyine öneriyorsunuz? Memnun olabilirsiniz/sizde olmamış olabilir fakat bu kimsede olmayacağı anlamına gelmez. Bu bütçede çok daha iyileri var sorunsuz.
Sende olmuş olması başkasında placağı anlamına gelmez o zaman . Öneriyi yaparsın alıp almamak adama kalmış saçma sapan yok dislikedir saçma saçma.

Katar Pro hakkındaki kötü yorumlar sebebi ile sabre Pro aldım, Corsair tam bir rezalet. Fareyi 2cm yukarıdan mouse Pad'e bıraksak çift Click atıyor, CS ve Valorant'ta şekil şukul yapayım derken bir anda scope açıp rezil ediyor. Servise gönderdim hiçbir şey yapmadan geri gönderdiler, şimdi tüketici hakları ile uğraş dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı